Vyzkoušejte si Mass Effect: Andromeda úplně zdarma

Ještě jste nehráli březnovou pecku od Bioware? Nyní máte skvělou příležitost vyzkoušet si ji úplně zdarma.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda FOTO: BioWare

Mass Effect: Andromeda vyšel v březnu letošního roku a po svém vydání příliš chvály nesklidil. Titul měl restartovat celou sérii a nalákat hráče na nová dobrodružství, jenže efekt byl přesně opačný. EA očekávala, že nejnovější díl oblíbené série prodá v prvním týdnu tři miliony kopií, ale čísla se dostala sotva na třetinu. 

Nyní se snaží EA špatná čísla zvrátit a nabízí všem zdarma deseti hodinovou trial verzi. A zahrají si nejen majitelé počítačů, ale i konzolí od společností Sony a Microsoft.

Podle webu Dualshockers.com je toto demo podobné tomu, co vypustilo EA do světa nedávno. Můžete si v něm vyzkoušet první planetu Eos a to nejen jako jednotlivec, ale i se svými kamarády v multiplayeru. Pokud se následně rozhodnete Mass Effect: Andromeda zakoupit, můžete pokračovat od poslední uložené hry.

Pokud už jste Andromedu zkoušeli v některé z předešlých demoverzí, můžete do futuristického světa odcestovat znovu. Tvůrci vám ale odečtou nahraný čas a vy budete moct hrát jen zbylých několik hodin (nebo minut, podle toho, kolik jste hře věnovali).

Vývojáři navíc nedávno vypustili do světa nový patch, který konečně opravuje některé palčivé chyby (animace při rozhovorech), ale taktéž přidává novou obtížnost do multiplayeru. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Mass Effect: Andromeda úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.