Tvůrci Slender: The Arrival oznámili nové MMORPG

RPG žánr dál kvete. O další přírůstek do rodiny se postarají Blue Isles Studios,

Citadel: Forged with Fire

Citadel: Forged with Fire FOTO: Steam

Blue Isles Studios překvapují svým širokým repertoárem. V minulosti vytvořili hororovou hru Slender: The Arrival, poté vydali zajímavou adventuru The Valley a nyní svoje portfolio rozšiřují o další žánr - RPG Citadel: Forged with Fire.

V něm budete prozkoumávat nebezpečný svět Ignus, jenž má svoji vlastní historii a je opravdu obrovský. Vývojáři se rozhodně nešetřili a pro hráče připravili 36 kilometrů čtverečních rozmanité herní plochy. Ve zdejších ruinách se nachází cenné artefakty z minulosti, v lesích nebezpečné příšery a města.

Celá hra se bude točit kolem kouzel. Na začátku si (jako v každém správném RPG) vytvoříte vlastní postavu a postupem času se ji budete snažit naučit magii. Až ovládnete některou z větví, budete moci například zvednout celý hrad za pomoci telekineze nebo z nebe shodit pár meteoritů.

Zajímavě zní i budování vlastního "impéria." Můžete se spojit s mocnými čaroději, vytvořit vlajku vašeho domu a stavět mýtické hrady či města. Jednotlivé domy proti sobě samozřejmě budou moci i válčit, což dodá hře ten správný šmrnc. 

Citadel: Forged with Fire rozhodně nešetří ambicemi. Jak už jsme ale od Blue Isles Studios zvyklí, i tak zůstávají při zemi.

„Citadel je pro nás zbrusu nový žánr. Naším cílem je úzce spolupracovat s komunitou, abychom dokázali vytvořit skvělou fantasy hru, kterou můžete hrát se svými přáteli."

Hru si budete moci už brzy vyzkoušet. Citadel: Forged with Fire vychází ve fázi předběžného přístupu už 26. července, vybraná skupina šťastlivců si ale bude moci titul vyzkoušet už před vydáním. Chcete mezi nimi být i vy? Přihlašte se do uzavřené bety!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Slender: The Arrival oznámili nové MMORPG

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.