Již zítra vychází druhá epizoda Resident Evil Revelations 2 - Contemplation

Nejnovějším přírůstkem do série Resident Evil se stala druhá epizoda příběhu na pokračování, Contemplation.

Resident Evil: Revelations 2

Resident Evil: Revelations 2 FOTO: Capcom

V Evropě světlo světa spatřila Penal Colony, první díl série, 25.2. Od té doby se setkala jak s přívrženci nového směru, jímž se Capcom vydal, tak s odpůrci zastávajícími se provedení starších dílů. Jedno je ale jisté, pokud jste si úvodní epizodu stále ještě nestihli zahrát, nyní je ten správný čas. Zítřejším dnem bude totiž na Steamu k dispozici druhý díl, nesoucí název Contemplation. 

I když Contemplation vyjde až zítra, již nyní se můžete nechat zlákat teaserem.

Celá sezóna tak postupně v týdenních intervalech představí 4 hlavní díly, 2 bonusové epizody a novou postavu jménem Hunk pro hru v raid módu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Již zítra vychází druhá epizoda Resident Evil Revelations 2 - Contemplation

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.