Třetí Dead Rising nebo Resident Evil za pár stovek

V novém balíčku od Capcomu naleznete mnohem více zajímavých her, stačí si jen vybrat.

Resident Evil 6

Resident Evil 6 FOTO: Alpha Coders

Humble Bundle si ve spolupráci s vydavatelským domem Capcom připravil další příležitost, jak za málo peněz rozšířit svoji steam knihovničku o další zajímavé tituly. 

Už za jediný dolar (cca. 22,9 korun) dostanete akční plošinovku s ninjou v hlavní roli, Strider, která si na Metacritic napříč platformami drží pěkné hodnocení kolem sedmdesáti procent. Umbrela Corps zase kombinuje rychlou multiplayerovou řež s prvky Resident Evilu a Devil May Cry už je "jen" taková třešnička na dortu v podobě propracovaného příběhu a úžasné akční hratelnosti.

Ještě nabušenější je balíček v hodnotě 7.31 dolarů (zhruba 170 korun). V něm najdete zběsilou akčnárnu se zombie tématikou Dead Rising 2: Off the Record, dva remastery původních Resident Evilů, Deluxe edici Umbrella Corps a k tomu všemu i předposlední díl Resident Evil z roku 2012.

Poslední balík za 10,52 dolarů (zhruba 250 korun) nabízí skvěle hodnocený Dead Rising 2 i s jeho následovníkem. Trojku ale dostanete rovnou v Apokalypse edici, která kromě základní hry přináší i čtveřici datadisků. A to se opravdu vyplatí, protože samotný posledně jmenovaný titul stojí na Steamu 30 euro (cca. 780 korun).

Chcete čas na rozmyšlenou? Nevadí, nabídka bude trvat ještě dostatečně dlouho. Humble Capcom Bundle končí až 25. července.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Třetí Dead Rising nebo Resident Evil za pár stovek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.