Beta Star Wars: Battlefront 2 bude v říjnu zdarma pro všechny

Multiplayer oblíbené hry od EA si budou moci fanoušci vyzkoušet už letos v říjnu.

Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 FOTO: EA

Multiplayer si budou moct otestovat všichni, kteří si hru předobjednají, už od 4. října. Veřejná beta, do níž se bude moci zapojit kdokoliv bez nutnosti koupě hry, odstartuje o dva dny později. Zahrají si nejen majitelé počítačů, ale i vlastníci PlayStation 4 a Xbox One.

Co bude betaverze obsahovat? Vývojáři vás nechají nahlédnout do na některá ikonická místa známá z filmů a trailerů. Prvně vyzdvihli bitvu mezi Separatisty a vojáky Republiky na mapě Theed. EA už dříve záběry z této lokace ukázala, níže se tedy můžete podívat na video.

Krom šarvátky na zemi nám také nechají tvůrci osahat boj ve vzduchu. Na mapě zvané Starfighter Assault se proti sobě postaví 24 hráčů v ikonických letounech doprovázených čtyřiceti piloty řízenými umělou inteligencí. 

EA zatím oznámila tyto dva hratelné módy, podle jejich slov to ale není všechno. Na svých stránkách totiž hráče upozorňují, že s postupující betou mohou budou přibývat další překvapení.

Do kdy bude multiplayer k vyzkoušení? Do 9. října. Pakliže si hru předobjednáte, budete si moct zahrát celých pět dní. Široká veřejnost si musí vystačit se třemi dny.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Beta Star Wars: Battlefront 2 bude v říjnu zdarma pro všechny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.