Battlefield 4 dostal velký zimní update

Fanoušci série Battlefield netrpělivě očekávají vydání nového dílu s podtitulem Hardline, EA ale nezapomíná ani na hráče starších titulů. Battlefield 4 dnes dostal velký zimní update.

Battlefield 4

Battlefield 4 FOTO: EA

Celý Winter patch je opravdu obsáhlý a všechny změny, které do hry přináší, EA pokryl na sedmi stranách patch notes. Zřejmě nejvěší novinkou je nový mód Squad Obliteration, který vychází z původního Obliteration a je pro 5v5 hráčů. Mód nepodporuje vozidla a jeho úspěšné zvládnutí spočívá ve zničení dvou ze tří nepřáteských bází.

Úpravou prošel také anticheatovací systém a hra je rovněž přívětšivější pro nové hráče do ranku 10. Objevily se nové dog tags a hra mimo jiné prošla i optimalizací na všechny platformy.

Drobnou úpravou prošel interface hry a vrtulníky dostaly barrel roll. Úpravy se nevyhnuly ani zbraním, většinou ale upravily pouze bugy.

Na celý patch notes se můžete podívat zde.

Témata: Battlefield 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield 4 dostal velký zimní update

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.