Z multiplayerové střílečky bude MMO s otevřeným světem

Že by jeden patch takhle výrazně změnil hratelnost, to se jen tak nevidí. Tvůrci hry Warframe ale mají velké plány...

Warframe

Warframe FOTO: www.warframe.com

Warframe MMO

Později v tomto roce dostane Warframe velkou aktualizaci, která hru ještě více odkloní od původního žánru. Z kooperativní střílečky ze třetí osoby se díky přidání otevřeného světa stane MMO.

Nové oblasti nazvané Landscapes vývojáři odhalili na veletrhu TennoCon, který sami pořádají. Podle jejich slov mají dorazit spolu s expanzí Plains of Eidolon, jejíž vydání mají tvůrci naplánováno na konec letešního roku. Warframe zatím stavěl na procedurálně generovaných úrovních, takže půjde o velký skok kupředu.

Landscapes bude mít propracované životní prostředí s rozličnou faunou, flórou a cyklem dne a noci. Uprostřed všeho navíc najdete město Centus, kde hráči budou moci získávat úkoly od přítomných NPC.

Pro opravdové fanoušky Warframe si Digital Extremes připravili i komiks. První číslo už si můžete přečíst na těchto stránkách. Pokud vás zaujme, tak už brzy bude k dostání jeho vylepšená edice v tištěné podobě. 

Kdo bude dabovat Middle-Earth: Shadow of War?

Middle-Earth: Shadow of Mordor neměl zrovna nejlepší příběh, ale dabing byl výborný. A v nastoleném trendu se rozhodl Monolith pokračovat.

Podle očekávání se vrací Troy Baker a Alastair Duncan, kteří propůjčili hlas Talionovi a Celebrimborovi. Laura Bailey se zase vrací v úplně nové roli, neb tentokrát ztvární vražedkyni Eltariel. Kumail Nanjiani a Pollyanna McIntosh taktéž dostanou prostor, tvůrci ale zatím neoznámili, komu svoje hlasy propůjčí.

Přesnější informace bychom se měli dozvědět na blížícím se ComicConu, kde bude mít svůj vlastní stánek i Warner Bros. Na něm nás čeká i dříve avizované video z Middle-Earth: Shadow of War. 

Témata: Warframe | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z multiplayerové střílečky bude MMO s otevřeným světem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.