Zmrtvýchvstání? For Honor bude mít turnaj o 10.000 dolarů

Ubisoft spojil síly s ESL, který přes léto přinese sérii turnajů. Přihlásíte se?

For Honor

For Honor FOTO: Ubisoft Entertainment

Šance pro všechny

Série letních turnajů se uskuteční napříč všemi dostupnými platformami od 8. července a hrát se bude až do srpna. Finálové klání se odehraje 12. srpna ve stotisícovém "městečku" Burbark v Kalifornii.

Probojovat se do finále není samozřejmě jednoduché. V kvalifikačních turnajích (přihlásit se můžete zde), které budou probíhat každý týden, získávají hráči napříč platformami body za celkové umístění. Podle nasbíraných bodů pak bude vybráno šestnáct nejlepších soutěžících. Ti se poté v soutěži hrané formátem jeden proti jednomu utkají o odměnu 10.000 dolarů.

Boje posledních šestnácti soutěžících neponechá Ubisoft bez povšimnutí. Závěrečný turnaj bude vysílat živě na svém Twitch kanále, Facebooku a neopomenou ani Youtube.

„Na ESL jsme svědky rostoucí esportové komunity a kompetitivní ekosystém For Honor byl něco, co jsme už dlouho hledali," řekl Sean Charles.

Kanadská nadvláda i česká stopa v turnaji

První turnaje se odehrály už včera. Na Xbox One a PlayStation 4 soutěžilo celkově 589 hráčů ze Severní Ameriky. Turnaj pro platformu od Microsoftu opanoval Mexičan s přezdívkou Seraph, druhý skončil AGC Gravity z USA a třetí byl Američan WARRCLAN_MIKE. Boje o nejvyšší příčky na PS4 byly plně v režii Američanů a Kanaďanů. RavelordServant z Kanady dokázal turnaj vyhrát, Američan Rikuto skončil druhý a třetí místo zbylo na KAOS_ChoLo ze Spojených států amerických.

Evropských turnajů se zúčastnilo i několik Čechů a jeden Slovák. Většina z nich vypadla už v prvních dvou kolech, Bbradley69 se ale probojoval až do čtvrtého kola, kde pro něj cesta skončila. Slovenský reprezentant s přezdívkou Verdict vydržel až do osmifinále (5. kolo), kde ale vypadl s pozdějším finalistou Sofiracem.

For Honor žije

Spolu s turnaji Ubisoft oznámil i několik novinek, které jejich hru v nejbližší době čekají. S novou aktualizací máme očekávat kompetitivní mód. Nejprve vývojáři přidají duely a brzy na to máme očekávat i bitvy ve čtyřech hráčích na každé straně. 

4v4 zápasy budou rozděleny na elimination a domination klání. Každý z nich bude mít unikátní ranking systém a také speciální způsob odměňování podle předvedeného výkonu.

Už brzy budou moci PC hráči kompetitivním kláním nakouknout pod pokličku. Přesnější datum Ubisoft oznámí později.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zmrtvýchvstání? For Honor bude mít turnaj o 10.000 dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.