Červencová aktualizace do GTA V ve stylu PLAYERUNKNOWN'S Battlegrouds

PLAYERUNKNOWN'S Battlegrouds v GTA Online? To si necháme líbit.

GTA V

GTA V FOTO: gamespot.com

Nejnovější aktualizace do GTA Online přidala nový mód, který se podle všeho inspiroval peckou od Bluehole Studio. Dawn Raid, jak je mód pojmenován, rozdělí hráče do dvou týmů a zadá jim úkol - vystopovat bednu se zásobami a dopravit ji na předem dané místo. Všechny hry trvají jen několik minut a odehrávají se v noci. Hráči tedy mají patřičné vybavení jako je noční vidění nebo termální brýle.

Stejně jako v PU Battlegrounds hráči začínají v helikoptéře a s její pomocí prohledávají terén. Pokud hráč během zápasu zemře, objeví se opět v helikoptéře. Jenže tady umírání není tak frustrující jako v jiných hrách. Pokud vás zabijí, objevíte se sice zpět ve vzduchu, ale tady to znamená, že máte novou možnost, jak k problému přistoupit. Můžete si totiž vybrat, kde vyskočíte příště a díky tomu máte možnost překvapit soupeře.

K oslavě Dne nezávislosti přidal Rockstar do hry i nové skiny na zbraně v podobě amerických vlajek. Pokud si jeden z nich budete chtít zakoupit, připravte si 95 tisíc herních dolarů. To se možná nezdá jako příliš mnoho, jenže k jeho aplikování potřebujete provést několik dalších investicí.

Než americkou vlajku aplikujete na svou zbraň, musíte utratit alespoň 73,750 $, abyste si vylepšili MK.II (obsažena v posledním updatu) na novou verzi a k tomu si pořídit mobilní velitelské centrum za další dva miliony. Než centrum budete moci postavit, musíte vyřadit z provozu vojenský bunkr, tzn. další investici za více než milion dolarů. Je tu ale i zlatá střední cesta v podobě VIP účtu.

Update obsáhl i další sportovní auto, které si můžete pořídit za 1,5 milionu dolarů. Proč tedy zdlouhavě získávat texturu, která prakticky nic nezmění, když můžete mít dva sporťáky?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Červencová aktualizace do GTA V ve stylu PLAYERUNKNOWN'S Battlegrouds

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Herní doba vykoupená krví a potem: Tvůrci Red Dead Redemption 2 pracovali…

15.10.2018 19:06 Jejich oběť ale nebyla zbytečná. Těšit se tedy můžeme na opravdu dlouhý a bohatý příběhový zážitek.

Nová hra ze světa Zaklínače v akci: Podívejte se na 37 minutovou ukázku z…

12.10.2018 19:10 Vydání Thronebreaker: The Witcher Tales se nezadržitelně blíží, a tak se CD Projekt RED vytasil s…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.