Červencová aktualizace do GTA V ve stylu PLAYERUNKNOWN'S Battlegrouds

PLAYERUNKNOWN'S Battlegrouds v GTA Online? To si necháme líbit.

GTA V

GTA V FOTO: gamespot.com

Nejnovější aktualizace do GTA Online přidala nový mód, který se podle všeho inspiroval peckou od Bluehole Studio. Dawn Raid, jak je mód pojmenován, rozdělí hráče do dvou týmů a zadá jim úkol - vystopovat bednu se zásobami a dopravit ji na předem dané místo. Všechny hry trvají jen několik minut a odehrávají se v noci. Hráči tedy mají patřičné vybavení jako je noční vidění nebo termální brýle.

Stejně jako v PU Battlegrounds hráči začínají v helikoptéře a s její pomocí prohledávají terén. Pokud hráč během zápasu zemře, objeví se opět v helikoptéře. Jenže tady umírání není tak frustrující jako v jiných hrách. Pokud vás zabijí, objevíte se sice zpět ve vzduchu, ale tady to znamená, že máte novou možnost, jak k problému přistoupit. Můžete si totiž vybrat, kde vyskočíte příště a díky tomu máte možnost překvapit soupeře.

K oslavě Dne nezávislosti přidal Rockstar do hry i nové skiny na zbraně v podobě amerických vlajek. Pokud si jeden z nich budete chtít zakoupit, připravte si 95 tisíc herních dolarů. To se možná nezdá jako příliš mnoho, jenže k jeho aplikování potřebujete provést několik dalších investicí.

Než americkou vlajku aplikujete na svou zbraň, musíte utratit alespoň 73,750 $, abyste si vylepšili MK.II (obsažena v posledním updatu) na novou verzi a k tomu si pořídit mobilní velitelské centrum za další dva miliony. Než centrum budete moci postavit, musíte vyřadit z provozu vojenský bunkr, tzn. další investici za více než milion dolarů. Je tu ale i zlatá střední cesta v podobě VIP účtu.

Update obsáhl i další sportovní auto, které si můžete pořídit za 1,5 milionu dolarů. Proč tedy zdlouhavě získávat texturu, která prakticky nic nezmění, když můžete mít dva sporťáky?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Červencová aktualizace do GTA V ve stylu PLAYERUNKNOWN'S Battlegrouds

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.