Hearthstone - Nejlepší Goblins vs Gnomes balíčky

S příchodem nového rozšíření do hry Hearthstone se objevilo spoustu nových zajímavých balíčků. Web PCgamer si připravil přehled balíčků. V následující řádcích můžete nabrat inspiraci pro Vaší hru. Pojďme si některé z nich představit.

Tree of Life

Tree of Life FOTO: Blizzard Entertainment

Mill Druid

Decklist

Máte rádi hraní Control Paladina, ale hry Vám příjdou příliš krátké? Vyzkoušejte tento uspávací deck! Pomocí tohoto decku budete moci grindit Legend rank rychlostí světla. Je však potřeba pamatovat na několik důležitých věcí. První zásadou je, že Vaše jediná reálná šance jak vyhrát hru je dostat soupeře do situace, kdy mu dojde damage nebo všechny karty. Balík je naplněn healy a kartami na čistění plochy.

Tento deck se jmenuje Mill (mlýn) hlavně proto, že Vaším hlavním cílem je „semlýt“ co nejvíce karet soupeře. Toho docílíte kartami jako například Coldlight Oracle a Naturalize, čímž oponentovi dostanete karty do ruky. Připomínka: toto chcete dělat zejména v momentě, kdy je jeho ruka již plná, abyste docílili spálení hned několika karet. Tato mechanika je nejužitečnější v momentě, kdy už se soupeř nachází ve fatique, čímž rovnou dostane i damage.

Kromě toho, že hry zaberou opravdu hodně času, je tento styl hraní i dost obtížný. Není to jen o házení healů a čištění plochy. Načasování a získávání „value“ (hodnoty) z karet jako Wild Pyromancer je klíčové. Také musíte vědět, kdy správně použít Tree Of Life, jenž resetuje životy oboum hráčům.

Nicméně jde o jeden z nejinovatinějších balíčků, které s příchodem Goblins vs Gnomes můžete hrát. Za sebe mohu tento deck doporučit. Možná není ve všem stoprocentní, ale pocit pálit soupeřovi karty je k nezaplacení.

Celý deck si můžete prohlédnout ve videu streamera Krippariana:

Lightbomb Priest od Briana Kiblera

Decklist

Od té doby, kdy se velmi známý Magic: The Gathering hráč Brian Kibler objevil na Hearthstone scéně, je známý zejména pro svoje balíčky Priesta. Po jeho poměrně agresivním balíčku, který se v Naxxramasu točil okolo Deathrattlů, teď přichází s kontrolnější podobou Priesta.

Z nových karet je nejzajímavější Ligthbomb, což je plošné kouzlo. Ta je devastující odpovědí na přeplněnou plochu soupeře. Obzvlášť Warlock, jenž právě zahrál dva Molten Gianty, což bylo něco, s čím měl Priest největší problémy. Za 6 many je zajisté lepší odpovědí než Holy Fire, který se do balíčku ani nevešel.

Kibler také do balíčku přidal novou Priestovu legendárku – Voljina. Ten se skvěle kombinuje s Holy Smitem. Nevešli se Shrinkmeistři a žádné další GvG karty. Za zmínku také stojí přidání Harrisona Jonese, který je velmi užitečný v této metě, jenž je plná  zbraní. Shadow Madness a dva Cabal Shadow Priestesky v balíčku dokáží soupeři zkazit den. Také jde hrát jeden Mind Control, což je perfektní varianta pro hry proti jiným kontrolním balíčkům. Celkově se jedná o poměrně náročný balíček, jenž se snaží kontrolovat hru a vyhrát v pozdějších fázích hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone - Nejlepší Goblins vs Gnomes balíčky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.