Páteční novinky: Middle-Earth: Shadow of Mordor zdarma

Chcete si vyzkoušet Middle-Earth: Shadow of Mordor? Nyní máte skvělou příležitost.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor FOTO: Warner Bros

Middle-Earth: Shadow of Mordor je přes víkend zdarma

Pokud si chcete vyzkoušet výborné akční RPG od Monolithu ze světa Pána prstenů, nyní máte vynikající příležitost. Do 9. července je totiž Shadow of Mordor na PC a Xbox One úplně zdarma. Na všech platformách je navíc promo akce doprovázena slevami. Edici hry roku zakoupíte na konzoli od Microsoftu za 4 dolary, na PlayStation 4 za šest, zatímco pro počítačové hráče Steam připravil 80% slevu. Hra tedy stojí 4 eura.

Rocket League si zahrálo už 33 milionů hráčů

Psyonix slaví dva roky od vydání Rocket League velkou aktualizací, která do hry přidala novou bednu a spoustu dalších kosmetických vychytávek. K příležitosti výročí navíc studio oznámilo, že jejich největší pecku si do dnešního dne zahrálo více než 33 milionů hráčů.

V průměru si hru každý den spustí 1,6 milionů hráčů, za týden 3,3 milionů a 6,1 milionů během měsíce. Za celou dobu už bylo odehráno 1,5 miliardy zápasů a lidé už dohromady zapsali více než 6,9 miliard zářezů v podobě gólů.

Největší podíl z celkového počtu hráčů si ukousl PlayStation 4 (41 procent), na záda mu dýchá Xbox One (32 procent) a je následován počítačem (27 procent). Hra má navíc vyjít i na Switch, takže jsme zvědaví, jestli se čísla výrazněji posunou. 

Ark: Survival Evolved za plnou cenu

I když tato oblíbená multiplayerová hra s dinosaury opustí fázi early accesu až v srpnu, už nyní vývojáři zdvojnásobili cenu z původních 30 dolarů na šedesát (na Steamu stojí dokonce 70 euro - cca. 1820 Kč). Tvůrci se k tomuto kroku odhodlali, protože chtěli zajistit vyrovnanost cen na všech platformách.

Ač Ark: Survival Evolved ještě neopustil fázi předběžného přístupu, do dnešního dne prodal už jeden milion kopií. S novým obsahem, který přinese společně se srpnovou verzí 1.0, však vývojáři doufají v ještě lepší prodejnost.

PlayerUnknown's Battlegrounds opustí early acces do října

Raketový start PU's Battleground nejednoho hráče překvapil. Titul vyšperkoval koncept, který přinesl už H1Z1 se svým King of the Kill, a přidala další zajímavé funkce a za pouhé tři měsíce to přineslo kýžené ovoce. Podle posledních statistik zaznamenali Bluehole Inc. více než čtyři miliony prodaných kopií a to je nutné dodat, že je počin stále ve fázi předběžného přístupu. Brendan Greene ale slibuje, že plná verze určitě vyjde nejpozději v říjnu. 

„Lidé nás neustále popichují, že early access v následujících šesti měsících neopustíme. Přijímáme tuto výzvu! Dejte nám šest až sedm měsíců a garantuji vám, že vyjde plná verze," řekl již dříve v tomto roce Greene.

Firefall dnes zavírá své brány

Ambiciózní MMORPG, které vyšlo v roce 2014, dnes čeká rozlučka. Red 5 Studios to oznámili na svých webových stránkách.

„S těžkým srdcem vás musíme informovat, že po mnoha recenzích a analýzách, se Red 5 Studios rozhodlo 7. července 2017 přerušit podporu Firefall. Děkujeme vám, že jste toho byli součástí, díky za vaši loajalitu i obětavost."

Vývojáři dále oznámili, že pracují na jeho mobilní verzi, kde se chystají všechny hráče, kteří titul hráli, náležitě odměnit. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Páteční novinky: Middle-Earth: Shadow of Mordor zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.