Nový obsah a nabušené odměny pro hráče - to vše zdarma

Rocket League slaví dva roky a těžit z toho budou hlavně hráči! Co je čeká nového? Na jaké odměny se můžou těšit? Na to vám odpovíme v článku!

Rocket League

Rocket League FOTO: Amazon

Nový systém odměn

V předešlých sezónách Psyonix odměňoval hráče podle nejvýše dosaženého ranku. Od této sezóny nás čeká změna. Pokud budete chtít na konci získat odměnu, musíte vyhrát alespoň dvacet zápasů na požadovaném ranku. Pokud hranici splníte, můžete se těšit na dárek, bez ohledu na to, jestli později o rank přijdete.

Nová mapa

Poslední dva velké updaty přinesly do hry nejen řadu vylepšení, ale také dva nové herní módy (Dropshot a Rumble). Ač by se něco takového k druhému výročí přímo nabízelo, Psyonix raději sáhl po skromnější variantě. Od páté sezóny je k dispozici zbrusu nová mapa Champions field, kterou můžete hrát nejen v "casual" zápasech, ale také v kompetitivních hrách.

Bedna a nové možnosti úprav vašeho vozu

Každá aktualizace tradičně přinese další bednu a ani tento update není výjimkou. Největšími lákadly k jejímu otevření jsou dvě zbrusu nová autíčka - Animus GP a Centio V17, ale najdeme v ní i nové "black market" předměty, obtisky a kola. Od včerejška si navíc můžete měnit zvuk motoru a také barvu "brzdné dráhy."

Odměna za 4. sezónu

Pravidelní hráči se mohou těšit na odměnu za poslední sezónu. Za tu třetí dostali fanoušci limitovaná kola, předtím zase tzv. "rocket trail." A ten dostanou i nyní.

Spousta skladeb a animací

Kdo hraje Rocket League už delší dobu, ví, jak se během dvou let změnilo. Hratelnost zůstala pořád stejná, ale hudba je co update jiná. S dvouletým výročím opět dochází ke střídání stráží, neboť Psyonix přidal do hry osmnáct nových licencovaných skladeb. Potěší i nové výbuchy při vstřelení gólu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový obsah a nabušené odměny pro hráče - to vše zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.