Středeční novinky: Původní Shadow Warrior zdarma

Rozšiřte svoji knihovničku o další zajímavý titul.

Shadow Warrior

Shadow Warrior FOTO: Wallpaper Abbys

Původní Shadow Warrior je na GOGU zdarma

Během letního výprodeje na GOGU polský obchod nabízel spoustu bonusů k nákupům a také hry zdarma. V zajetém trendu pokračuje i nyní, když hráčům nabízí původní devadesátkový Shadow Warrior.

Preferujete-li raději Steam, tak můžete sáhnout právě po této verzi. Shadow Warrior je totiž na platformě od Valve už delší dobu free-to-play. Proč ale nesáhnout po obou nabídkách a obohatit svou knihovnu o další zajímavý archivní kousek?

Slevy pro majitele zlatého Xbox účtu

Další týden, další zajímavé nabídky. Microsoft se opět vytáhl a majitelům zlatého Xbox účtu nabízí řadu slev. Ve světlech reflektorů naleznete letošní adventuru Syberia 3 nebo trojici balíčků Watch Dogs 2, každý s 15% slevou.

Vlastníci Xbox 360 tentokrát v obchodě naleznou více zlevněných zlevněných titulů, než bývá zvykem. Nabídku opanovali japonské hry v čele s Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi, 75% slevu zase dostali tři tituly s označením arcade (Worms, Worms Ultimate a Worms 2: Armaggedon).

Sony se vyjádřilo k absenci češtiny 

Tři měsíce zpátky založil Václav Vymětalík petici, jíž chce poukázat na chybějící lokalizaci PlayStation 4 a také exkluzivních titulů. Tu do dnešního dne podepsalo 4 400 lidí a všimla si jí i česká pobočka Sony, která napsala:

„Pro naši společnost je poskytování lokální jazykové podpory důležitou prioritou, aby naše produkty, hry a služby byly více přístupné pro naše zákazníky z celého světa. Pokračujeme v zavádění podpory pro více místních jazyků a vyhodnocujeme širší podporu včetně češtiny. Další informace zveřejníme později.

Naše aktuální česká jazyková podpora je následující:

Zatím se jedná jen o určité případy, avšak nyní již je k dispozici česká jazyková podpora pro vybrané herní tituly PS4.

Vyvíjíme úsilí v obchodě PS, abychom objasnili, které z našich titulů PS4 nabízejí podporu českého jazyka.“

Myslíte si, že v nejbližší době čeká PlayStation 4 změna? Naučí se exkluzivní tituly i samotné menu konečně česky? Vyjádřete se v komentářích!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Středeční novinky: Původní Shadow Warrior zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.