Středeční novinky: Původní Shadow Warrior zdarma

Rozšiřte svoji knihovničku o další zajímavý titul.

Shadow Warrior

Shadow Warrior FOTO: Wallpaper Abbys

Původní Shadow Warrior je na GOGU zdarma

Během letního výprodeje na GOGU polský obchod nabízel spoustu bonusů k nákupům a také hry zdarma. V zajetém trendu pokračuje i nyní, když hráčům nabízí původní devadesátkový Shadow Warrior.

Preferujete-li raději Steam, tak můžete sáhnout právě po této verzi. Shadow Warrior je totiž na platformě od Valve už delší dobu free-to-play. Proč ale nesáhnout po obou nabídkách a obohatit svou knihovnu o další zajímavý archivní kousek?

Slevy pro majitele zlatého Xbox účtu

Další týden, další zajímavé nabídky. Microsoft se opět vytáhl a majitelům zlatého Xbox účtu nabízí řadu slev. Ve světlech reflektorů naleznete letošní adventuru Syberia 3 nebo trojici balíčků Watch Dogs 2, každý s 15% slevou.

Vlastníci Xbox 360 tentokrát v obchodě naleznou více zlevněných zlevněných titulů, než bývá zvykem. Nabídku opanovali japonské hry v čele s Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi, 75% slevu zase dostali tři tituly s označením arcade (Worms, Worms Ultimate a Worms 2: Armaggedon).

Sony se vyjádřilo k absenci češtiny 

Tři měsíce zpátky založil Václav Vymětalík petici, jíž chce poukázat na chybějící lokalizaci PlayStation 4 a také exkluzivních titulů. Tu do dnešního dne podepsalo 4 400 lidí a všimla si jí i česká pobočka Sony, která napsala:

„Pro naši společnost je poskytování lokální jazykové podpory důležitou prioritou, aby naše produkty, hry a služby byly více přístupné pro naše zákazníky z celého světa. Pokračujeme v zavádění podpory pro více místních jazyků a vyhodnocujeme širší podporu včetně češtiny. Další informace zveřejníme později.

Naše aktuální česká jazyková podpora je následující:

Zatím se jedná jen o určité případy, avšak nyní již je k dispozici česká jazyková podpora pro vybrané herní tituly PS4.

Vyvíjíme úsilí v obchodě PS, abychom objasnili, které z našich titulů PS4 nabízejí podporu českého jazyka.“

Myslíte si, že v nejbližší době čeká PlayStation 4 změna? Naučí se exkluzivní tituly i samotné menu konečně česky? Vyjádřete se v komentářích!

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Středeční novinky: Původní Shadow Warrior zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.