Úterní novinky: Trapas Sony, prototyp Raymana zdarma hratelný na PC

Proč Sony ze svého youtube kanálu smazalo video z připravovaného akčního RPG Anthem?

Anthem

Anthem FOTO: Reddit

Sony smazalo video z Anthem

Bioware během konference Sony ukázal svoje připravované akční RPG Anthem a japonský výrobce konzolí se s ním po právu chlubil na svém youtube kanále. Jenže nedávno záznam z hraní odstranil. Proč?

Na fóru Neogaf.com se objevila spekulace, že by gameplay mohl být pořízen na konkurenčním Xboxu. V určitých chvílích je totiž vidět, jak Playstationové značky překrývají tlačítka z xboxového ovladače.

Marketingový manažer Xboxu se touto kauzou baví a dokonce se k ní vyjádřil i na Twitteru. Z druhé strany zatím žádná reakce nepřišla. 

Prototyp Raymana hratelný na PC

Omar Cornut včera na svém Twitteru vypustil do světa dávno zapomenutý prototyp Raymana pro SNES. Známý vývojář dostal povolení od Michaela Ancela, jeho tvůrce, který tuto hratelnou verzi minulý rok objevil. Hned ale všechny varoval:

„Jedná se o jednu z prvních demoverzí, která není příliš dobře hratelná. Podle starých snímků obrazovky a "svědectví" postupem času vyrostl v plnohodnotnou "Raymanovskou" plošinovku, ale pozdější demo se ještě nepodařilo objevit."

Jelikož byl prototyp původně určen pro konzoli od Nintenda, budete k jeho spuštění potřebovat emulátor. Jeden si můžete vybrat například ZDE.

Nová mapa do PlayerUnknown's Battleground's

Na E3 Bluehole Studio vypustilo do světa několik novinek, mezi nimiž byla i zmínka o připravované dvojici map. Jednu z nich včera ukázali vývojáři na Twitteru.

Už brzy má PU Battleground's rozšířit písčitá mapa zasazená do Peru. Těšit se můžeme na nové efekty počasí (písečné bouře) a prvky. Druhou arénou pak má být zasněžená Jadranská oblast. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Úterní novinky: Trapas Sony, prototyp Raymana zdarma hratelný na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.