Pixelartové akční RPG Death’s Gambit se představuje prvním trailerem

Zapomeňte na „next-gen“, Death’s Gambit se vrací do dob, kdy hrám vládla Castlevanie, a okořeňuje to trochou Dark Souls a Shadow of the Colossus.

Death's Gambit

Death's Gambit FOTO: White Rabbit

Death’s Gambit je prvním počinem studia White Rabbit. Ujmeme se v něm role pomocníka Smrti, který byl vyslán do jednoho středověkého světa, aby přinutil několik nesmrtelných bytostí dostavit se na pohovor se svým nadřízeným.

Gameplay nese známky starých 2D klasik, především Castlevanie, ale přidává i prvky povědomé z jiných her, combat z Dark Souls nebo, doufejme, že více než jednoho, obrovského bosse z Shadow of the Colossus. Vývojáři rozhodně věděli, kam sáhnout pro inspiraci.

Grafika je zpracovaná v pixelartovém stylu, který si indie scéna v posledních letech doslova zamilovala. A pokud lze soudit z traileru, tak jde o možná dosud nejlepší pokus, Death’s Gambit vypadá z traileru opravdu nádherně, samozřejmě v mezích svého grafického stylu. A hudba se nedrží pozadu, trailer i ukázky na oficiálním webu to dokazují.

Datum vydání Death’s Gambit zatím nebylo oznámeno. Stejně tak nebyly oznámeny platformy, na které hra vyjde, ale dost určitě se jí dočkáme aspoň na PC.

Témata: Death's Gambit
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pixelartové akční RPG Death’s Gambit se představuje prvním trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.