Pondělní novinky: Nové informace o AC: Origins, Call of Duty na Switch?

Vyjde Call of Duty: World War II na Switch? Co víme nového o chystaném Assassin's Creed: Origins?

Call of Duty: World at War II

Call of Duty: World at War II FOTO: Activision

Call of Duty: World War II nevyjde na Nintendo Switch

Sledgehammer Games nedávno řekli, že s Call of Duty pro Switch nemají žádné plány. Výrok nebyl příliš zřetelný, takže některým fanouškům stále ponechával naději. Nyní ale tvůrci nabídli mnohem jasnější odpověď.

Na Redditu se jeden z fanoušků zeptal, jestli můžeme CoD: WWII očekávat i na konzoli od Nintenda. Vývojáři odpověděli stručně - Ne.

Rozhodnutí nevydávat Call of Duty na Nintenďácké stroje padlo v marketingovém oddělení už dávno. Hardware ani jejich nepříliš velká komunita pro tvůrce není dostatečně atraktivní. Dokazuje to i fakt, že poslední vydaný díl z této série (CoD: Ghosts - 2013) prodal pouhých 350 tisíc kusů, přičemž většinu tržeb obstarala Amerika (62,8 % NA, 25 % Evropa, 3,9 % Japonsko a 8,2 % zbytek světa).

Ashraf Ismail o velikosti světa v Assassin's Creed: Origins

Na dalším pokračování oblíbeného Assassin's Creed se pracuje opravdu dlouho a je to opravdu znát. Příběh bude doplněn o spoustu vedlejších úkolů, hrdina obohacen o spoustu nových předmětů, vlastností a svět narván zajímavým obsahem. Jaká je ale jeho rozloha? O tom diskutovali redaktoři z Game Informeru spolu se s hlavním mužem Ashraf Ismailem.

„Neznám přesnou velikost AC: Origins, ale pokud jej porovnám s předešlými hrami, řekl bych, že je alespoň dvakrát větší než Havana z Black Flag. Alespoň."

Origins je sice obrovský, podle jeho slov ale velikost není to nejdůležitější.

„Na velikosti až zas tak nezáleží, hlavní je zajímavý obsah a požitek, který si z něj odnesete. Chtěli jsme lokace nějak oživit. Proto jsme je napěchovali úkoly, jež z každé město dělají unikátní."

Nový Assassin's Creed vychází 27. října na PC, PS4 a Xbox One.

VR Spider-man je dostupný zdarma na Steamu

Hra inspirovaná nejnovějším snímkem Spider-Man: Homecoming je nyní zdarma dostupná na Steamu. Můžete se v ní vžít do hlavního protagonisty tohoto snímku, prozkoumávat přilehlé okolí a užít si spoustu zábavy s vrháním pavučin.

Recenze tohoto kousku jsou velice rozporuplné. Na Steamu zatím titul obdržel 69 hodnocení - 35 kladných a 34 záporných. Hráči si stěžují zejména na grafické zpracování a krátkou herní dobu. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pondělní novinky: Nové informace o AC: Origins, Call of Duty na Switch?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.