Pondělní novinky: Nové informace o AC: Origins, Call of Duty na Switch?

Vyjde Call of Duty: World War II na Switch? Co víme nového o chystaném Assassin's Creed: Origins?

Call of Duty: World at War II

Call of Duty: World at War II FOTO: Activision

Call of Duty: World War II nevyjde na Nintendo Switch

Sledgehammer Games nedávno řekli, že s Call of Duty pro Switch nemají žádné plány. Výrok nebyl příliš zřetelný, takže některým fanouškům stále ponechával naději. Nyní ale tvůrci nabídli mnohem jasnější odpověď.

Na Redditu se jeden z fanoušků zeptal, jestli můžeme CoD: WWII očekávat i na konzoli od Nintenda. Vývojáři odpověděli stručně - Ne.

Rozhodnutí nevydávat Call of Duty na Nintenďácké stroje padlo v marketingovém oddělení už dávno. Hardware ani jejich nepříliš velká komunita pro tvůrce není dostatečně atraktivní. Dokazuje to i fakt, že poslední vydaný díl z této série (CoD: Ghosts - 2013) prodal pouhých 350 tisíc kusů, přičemž většinu tržeb obstarala Amerika (62,8 % NA, 25 % Evropa, 3,9 % Japonsko a 8,2 % zbytek světa).

Ashraf Ismail o velikosti světa v Assassin's Creed: Origins

Na dalším pokračování oblíbeného Assassin's Creed se pracuje opravdu dlouho a je to opravdu znát. Příběh bude doplněn o spoustu vedlejších úkolů, hrdina obohacen o spoustu nových předmětů, vlastností a svět narván zajímavým obsahem. Jaká je ale jeho rozloha? O tom diskutovali redaktoři z Game Informeru spolu se s hlavním mužem Ashraf Ismailem.

„Neznám přesnou velikost AC: Origins, ale pokud jej porovnám s předešlými hrami, řekl bych, že je alespoň dvakrát větší než Havana z Black Flag. Alespoň."

Origins je sice obrovský, podle jeho slov ale velikost není to nejdůležitější.

„Na velikosti až zas tak nezáleží, hlavní je zajímavý obsah a požitek, který si z něj odnesete. Chtěli jsme lokace nějak oživit. Proto jsme je napěchovali úkoly, jež z každé město dělají unikátní."

Nový Assassin's Creed vychází 27. října na PC, PS4 a Xbox One.

VR Spider-man je dostupný zdarma na Steamu

Hra inspirovaná nejnovějším snímkem Spider-Man: Homecoming je nyní zdarma dostupná na Steamu. Můžete se v ní vžít do hlavního protagonisty tohoto snímku, prozkoumávat přilehlé okolí a užít si spoustu zábavy s vrháním pavučin.

Recenze tohoto kousku jsou velice rozporuplné. Na Steamu zatím titul obdržel 69 hodnocení - 35 kladných a 34 záporných. Hráči si stěžují zejména na grafické zpracování a krátkou herní dobu. 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pondělní novinky: Nové informace o AC: Origins, Call of Duty na Switch?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.