Nedělní novinky: Mimozemšťané v GTA V, dokument o Final Fantasy XIV

Po letech hledání konečně fanoušci GTA V objevili mimozemský život.

GTA Online

GTA Online FOTO: www.somoyerkonthosor.com

Mimozemšťané v GTA V

Zabralo to několik let, ale hledání mimozemského života je u konce. Dopomohl k tomu poslední update, který GTA Online obohatil o nové zbraně, auta a podzemní bunkry. Co je ale nejdůležitější, obsahoval i několik šikovně ukrytých souborů poukazujících na pád UFA nedaleko vojenské základny Fort Zancudo.

Členové spolku Team Guru pátrali po tom, jak misi aktivovat, několik týdnů. Nakonec použili program napsaný jedním členem a povedlo se. Dokázali aktivovat řádky kódu, úkol nalezli a vše pečlivě zaznamenali na video.

Jenže bohužel nejde úplně o to, co většina lidí očekávala. Hráč má dojet do dané lokace a ukrást tam zásoby. Když dorazí, najde velké UFO, okolo mrtvé vojáky a vědce. Jakmile zásoby posbírá, objeví se několik mimozemšťanů. Nic speciálního.

Někteří si ale myslí, že je to pouze začátek něčeho mnohem většího. Uvidíme, necháme se překvapit.

Dokument o Final Fantasy XIV

V třídílném dokumentu od Noclipu jsou zpovídáni "svědci" nepovedeného Final Fantasy XIV a jeho postupného přerodu v The Realm Reborn: Final Fantasy XIV. Pokud jste fanoušky této série, rozhodně doporučujeme zhlédnout.

Nová hra od tvůrce her Ico či Shadow of the Collosus bude něco úplně nového

Fumito Ueda se proslavil tituly jako Ico, Shadow of the Collosus a The Last Guardian. Na těchto hrách pracoval jako zaměstnanec Sony, ale nyní, když je konečně volný, začal pracovat na své vlastní hře.

Jelikož nikomu nechce prozradit, o co se přesně jedná, byla jeho slova poměrně skoupá. Vzhledem k počinům, které má za sebou, ale vyvstává otázka, zda-li bude jeho nová hra v něčem podobná jeho předchozím pracím.

„Když jsem na nich začínal pracovat, vždy jsem chtěl vytvořit něco úplně jiného. Podívám-li se na ně podívám teď, najdu tam nějaké podobnosti, ale to přišlo až v průběhu vývoje. (...) Myslím si, že nyní vytvářím něco úplně odlišného. Jak bude vypadat výsledek? To nedokážu odhadnout."

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nedělní novinky: Mimozemšťané v GTA V, dokument o Final Fantasy XIV

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.