Fanoušci vytváří ze samolepek letního výprodeje sexuální vtípky

S koncem školního roku se na Steam pravidelně vrací letní výprodej. Letošek opět přinesl spoustu skvělých slev, možnost vytvořit si odznak na profil a také speciální knihu se samolepkami.

Steam Summer Sales 2017

Steam Summer Sales 2017 FOTO: Kotaku

Se zrušením speciálních denních slev ztratily výprodeje na Steamu svůj původní lesk. Ale vypadá to, že letos se Valve trefilo hráčům do noty. V obchodě nalezneme spoustu skvělých slev a jako bonus možnost vytvořit si sběratelskou knížku se samolepkami.

Za plnění úkolů, které se každý den aktualizují, dostaneme balíček. Z každého získáme čtyři náhodné samolepky, které vylepíme na předem připravené pozadí a když jej dokážeme zaplnit všemi požadovanými samolepkami, můžeme s nimi manipulovat, přidávat nové nebo je odstraňovat.

Této možnosti se chytila zvrácená herní komunita a nevinné sběratelské skvosty začala přetvářet na sexuální vtípky. Ty nejlepší vám přinášíme v galerii.

Chtěli byste také podobnou sběratelskou knihu? Stále máte šanci. Výprodej probíhá až do 5. července. Stačí najet na hlavní stránku obchodu a začít plnit jednoduché úkoly.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušci vytváří ze samolepek letního výprodeje sexuální vtípky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.