K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Fanoušci vytváří ze samolepek letního výprodeje sexuální vtípky

S koncem školního roku se na Steam pravidelně vrací letní výprodej. Letošek opět přinesl spoustu skvělých slev, možnost vytvořit si odznak na profil a také speciální knihu se samolepkami.

Steam Summer Sales 2017

Steam Summer Sales 2017 FOTO: Kotaku

Se zrušením speciálních denních slev ztratily výprodeje na Steamu svůj původní lesk. Ale vypadá to, že letos se Valve trefilo hráčům do noty. V obchodě nalezneme spoustu skvělých slev a jako bonus možnost vytvořit si sběratelskou knížku se samolepkami.

Za plnění úkolů, které se každý den aktualizují, dostaneme balíček. Z každého získáme čtyři náhodné samolepky, které vylepíme na předem připravené pozadí a když jej dokážeme zaplnit všemi požadovanými samolepkami, můžeme s nimi manipulovat, přidávat nové nebo je odstraňovat.

Této možnosti se chytila zvrácená herní komunita a nevinné sběratelské skvosty začala přetvářet na sexuální vtípky. Ty nejlepší vám přinášíme v galerii.

Chtěli byste také podobnou sběratelskou knihu? Stále máte šanci. Výprodej probíhá až do 5. července. Stačí najet na hlavní stránku obchodu a začít plnit jednoduché úkoly.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušci vytváří ze samolepek letního výprodeje sexuální vtípky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.