Oznámen Trine 3: Artifacts of Power

Po úspěchu prvních dvou dílů plošinovky Trine bylo téměř jisté, že se jednou dočkáme i dílu třetího. Finští Frozenbyte naše přání vyslyšeli a hru dnes oficiálně oznámili.

Trine 3: The Artifacts of Power

Trine 3: The Artifacts of Power FOTO: Frozenbyte

Třetí Trine nese podtitul The Artifacts of Power a to j prakticky to jediné, co o hře víme. Kromě níže přiložených záběrů a obrázků vůrci nic bližšího neprozradili. Hry bychom se ale měli dočkat už tento rok, otázkou zůstává, na jaké platformy, verze na Windows bude každopádně první.

Tvůrci mají z práce na nové hře bezesporu radost, a proto nám aspoň jako malou útěchu nabídli slevu 85 procent na své hry na Steamu. Pokud vám tedy první dva díly chybí, je nejvyšší čas to napravit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Oznámen Trine 3: Artifacts of Power

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.