Sobotní novinky: "Drastický" výkon Xbox One X, další hry zdarma

Ani o víkendu herní průmysl nezahálí! Všechny podstatné sobotní novinky naleznete v tomto článku.

Xbox One X

Xbox One X FOTO: http://www.legitreviews.com

Bioware popírá zrušení DLC do Mass Effect: Andromeda

Předevčírem začaly na povrch prosakovat spekulace, že Bioware údajně zrušil všechna připravovaná DLC. O ty se měla postarat rakouská společnost Sinclair Networks. Sám Fernando Melo tuto domněnku na svém Twitteru vyvrátil:

„I když zatím nemůžeme mluvit o budoucnosti Mass Effect: Andromeda, mohu s určitostí prohlásit, že studio vytváří DLC a patche samo a nenajímá si kvůli nim falešné společnosti."

Jaká budoucnost tedy tuto hru čeká? Dočkají se fanoušci příběhového DLC, nebo se budou muset spokojit jen a pouze s dodatečným obsahem do multiplayeru? Jedno je ale jisté: Bioware navzdory svým prvotním prohlášením bude Andromedu ještě nějaký čas podporovat.

Middle-Earth: Shadow of War běží na Xbox One X ve 4K na 30 FPS

Middle-Earth: Shadow of War bude jednou z vlajkových lodí Xboxu a podle Monolithu z něj vymáčkne maximum výkonu. Na Microsoftem proklamovaných 60 snímků za sekundu ale nedosáhne.

„Hra poběží ve 4K rozlišení na 30 FPS. Snažíme se vytvořit co nejlepší vizuální zážitek a myslíme si, že na 30 snímků za sekundu se Shadow of War stále hraje parádně. Během testování nám nezamrzávala obrazovka ani nedocházelo k pádům FPS, což je nejdůležitější."

Mezi nejsilnější stránky nového Xboxu řadí vývojáři zejména rychlé načítání: „Na standardním Xbox One nám načítání jednoho světa trvá několik minut, zatímco verzi X to zabere pár sekund."

Vypadá to, že Microsoft vytvořil opravdu silnou mašinu. Nám tedy nezbývá nic jiného než počkat, s jakou odpovědí přijde jeho konkurent Sony.

Mistrovství světa v Just Dance 

Světový šampionát v Just Dance čeká letos už čtvrtý ročník a budete se na něj moct kvalifikovat i vy! 

Prvním krokem je samozřejmě online a offline kvalifikace, z nichž vzejde 8 účastníků národního finále. 18 nejlepších si poté stoupne na pódium v Paříži a porve se o titul světového šampiona!

Další hry zdarma s Xbox Live Gold

Je první den nového měsíce, což znamená, že Microsoft vlastníkům účtu Xbox Live Gold naděluje další hry zdarma. Zkrátka nepřijde ani předchozí generace.

Majitelé Zlatého účtu a konzole Xbox One mohou počínaje dneškem získat zajímavou hru od Ubisoftu s názvem Grow Up. Od 16. července bude dostupná nezávislá hříčka Runbow a do 15. července ještě můžete rozšířit svoji knihovničku o první Watch Dogs.

Pro vlastníky Xbox 360 uvolnil Microsoft do 15. července kooperativní střílečku Kane & Lynch 2. Po vypršení této akce budete mít možnost až do 31. července získat Lego Pirates of the Caribbean. 

Docela povedené kousky, nemyslíte?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sobotní novinky: "Drastický" výkon Xbox One X, další hry zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.