K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Sobotní novinky: "Drastický" výkon Xbox One X, další hry zdarma

Ani o víkendu herní průmysl nezahálí! Všechny podstatné sobotní novinky naleznete v tomto článku.

Xbox One X

Xbox One X FOTO: http://www.legitreviews.com

Bioware popírá zrušení DLC do Mass Effect: Andromeda

Předevčírem začaly na povrch prosakovat spekulace, že Bioware údajně zrušil všechna připravovaná DLC. O ty se měla postarat rakouská společnost Sinclair Networks. Sám Fernando Melo tuto domněnku na svém Twitteru vyvrátil:

„I když zatím nemůžeme mluvit o budoucnosti Mass Effect: Andromeda, mohu s určitostí prohlásit, že studio vytváří DLC a patche samo a nenajímá si kvůli nim falešné společnosti."

Jaká budoucnost tedy tuto hru čeká? Dočkají se fanoušci příběhového DLC, nebo se budou muset spokojit jen a pouze s dodatečným obsahem do multiplayeru? Jedno je ale jisté: Bioware navzdory svým prvotním prohlášením bude Andromedu ještě nějaký čas podporovat.

Middle-Earth: Shadow of War běží na Xbox One X ve 4K na 30 FPS

Middle-Earth: Shadow of War bude jednou z vlajkových lodí Xboxu a podle Monolithu z něj vymáčkne maximum výkonu. Na Microsoftem proklamovaných 60 snímků za sekundu ale nedosáhne.

„Hra poběží ve 4K rozlišení na 30 FPS. Snažíme se vytvořit co nejlepší vizuální zážitek a myslíme si, že na 30 snímků za sekundu se Shadow of War stále hraje parádně. Během testování nám nezamrzávala obrazovka ani nedocházelo k pádům FPS, což je nejdůležitější."

Mezi nejsilnější stránky nového Xboxu řadí vývojáři zejména rychlé načítání: „Na standardním Xbox One nám načítání jednoho světa trvá několik minut, zatímco verzi X to zabere pár sekund."

Vypadá to, že Microsoft vytvořil opravdu silnou mašinu. Nám tedy nezbývá nic jiného než počkat, s jakou odpovědí přijde jeho konkurent Sony.

Mistrovství světa v Just Dance 

Světový šampionát v Just Dance čeká letos už čtvrtý ročník a budete se na něj moct kvalifikovat i vy! 

Prvním krokem je samozřejmě online a offline kvalifikace, z nichž vzejde 8 účastníků národního finále. 18 nejlepších si poté stoupne na pódium v Paříži a porve se o titul světového šampiona!

Další hry zdarma s Xbox Live Gold

Je první den nového měsíce, což znamená, že Microsoft vlastníkům účtu Xbox Live Gold naděluje další hry zdarma. Zkrátka nepřijde ani předchozí generace.

Majitelé Zlatého účtu a konzole Xbox One mohou počínaje dneškem získat zajímavou hru od Ubisoftu s názvem Grow Up. Od 16. července bude dostupná nezávislá hříčka Runbow a do 15. července ještě můžete rozšířit svoji knihovničku o první Watch Dogs.

Pro vlastníky Xbox 360 uvolnil Microsoft do 15. července kooperativní střílečku Kane & Lynch 2. Po vypršení této akce budete mít možnost až do 31. července získat Lego Pirates of the Caribbean. 

Docela povedené kousky, nemyslíte?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sobotní novinky: "Drastický" výkon Xbox One X, další hry zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.