Komunitní mód udělá ze Skyrimu Bloodborne

Nemáte PlayStation 4 a chcete si vyzkoušet Bloodborne? Tak sáhněte po uživatelském módu "Project GLENMORIL."

Bloodborne

Bloodborne FOTO: From Software

Exkluzivita pro PlayStation 4 způsobila před dvěma lety velké pozdvižení. Skvělý počin od autorů série Dark Souls sesbíral nejen od kritiků, ale i široké veřejnosti, kladná hodnocení. Každý na něj pěl chválu a jak tomu u úspěšných konzolových titulů bývá, veřejnost začala volat po jeho počítačovém portu. Toho jsme se doposud nedočkali a tak vzal "spravedlnost" do svých rukou modder s přezdívkou Vicn.

Japonský šikula na módu s názvem Project GLENMORIL pracuje více než rok, ten však ještě není ani zdaleka hotový. V hratelné verzi 0.3.1 zatím najdeme pouze několik nejdůležitějších předmětů a první epizodu. Práce na dalších epizodách už probíhají, druhou, třetí a čtvrtou tedy máme očekávat už brzy.

Kde soubor najdete? Na Nexus mods stáhněte soubor Glenmoril v031 a také překladač (For Translator v031). Stažení překladače je nezbytné, pokud nechcete hrát v japonštině.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Komunitní mód udělá ze Skyrimu Bloodborne

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.