K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Dva díly Assassin's Creed v jeden rok? Proč ne!

Pamatujete si na rok 2014, kdy Ubisoft vydal po boku AC: Unity ještě levobočka s podtitulem Rogue? Tak něčeho podobného se dočkáme i letos.

Assassin's Creed

Assassin's Creed FOTO: multiplayer.it

Tedy ne tak úplně. Assassin's Creed: Rebelion, jak se titul nazývá, je zbrusu novým dobrodružstvím pro mobilní telefony s operačním systémem iOS a Android. Půjde o mix strategie a RPG. Že si takovou kombinaci nelze ani představit? Ale kde že!

Na svém kapesním zařízení dostanete šanci vybudovat si vlastní asasínské impérium, postavit pevnost, spravovat ji či řídit až 40 asasínů. Hra se bude odehrávat v 15. století, což znamená, že členy vašeho řádu mohou být taková jména jako je Ezio Auditore da Firenze, Aguilar, Shao Jun nebo Machiavelli. Vaše pěšáky čeká plejáda akcí od infiltrace, přes vraždy, až po získávání surovin k výrobě předmětů. 

Hra ale nebude jen o budování pevnosti a zabíjení. V Assassin's Creed: Rebellion nás čeká i dějová linka v podobě vzpomínek jednotlivých asasínů. V příběhových či "legacy" misích tak budeme odkrývat tajemství jednotlivých příslušníků řádu a rovnou si odemykat další.

A kdy že hra vychází? Datum ještě není známo, dá se ale předpokládat, že jej vývojáři vypustí do světa ještě před vydáním Assassin's Creed: Origins.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dva díly Assassin's Creed v jeden rok? Proč ne!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.