Slevy! Kde nejlépe nakoupit PC hry?

Chcete ušetřit? Kde se vyplatí nakupovat? Kde naopak ne? Vše naleznete v tomto podrobném přehledu!

Steam

Steam FOTO: PC Gamer

Výprodej na Steamu

Trvání: do 5. července

Steam v červnu tradičně započíná svůj velký letní výprodej, v němž nabízí spoustu skvělých her za úžasné ceny. Pár korun vám tedy stačí k tomu, abyste si pořídili nejen nezávislé tituly, ale i loňské pecky. Pokud máte na bankovním účtě alespoň pětistovku, můžete sáhnout například po Deus Ex: Mankind Divided (12,49€ - 75% sleva), Mafii 3 (14,74€ - 63% sleva) nebo Dishonored 2 (19,99€ - 50% sleva).

Sbíráte-li kartičky, můžete si vytvořit speciální odznak letního výprodeje. Každý den totiž získáte tři karty za projití vaší fronty a za každých utracených deset euro jednu kartu. Za plnění úkolů zase dostanete balíček samolepek. Po jeho rozbalení získáte tři samolepky, které můžete vylepit do speciální sběratelské knihy.

Slevy na GOG.com

Trvání: Do 3. července

Letní výprodej na GOGu už skončil, tento internetový obchod od polského CD Projektu si ale připravil další zajímavou akci. Na této stránce naleznete až 90% slevy, mezi nimiž nalezneme například celou Zaklínačskou trilogii, Rayman: Origins či Shadow Tactics: Blades of the Shogun. 

To ale není všechno. Pokud si na stránce něco koupíte, můžete se těšit na Double Dragon Trilogy zdarma! 

Humble Store

Baví vás závodní hry? Tak rychle zamiřte na Humble Store, jenž si připravil zajímavé slevy na závodní hry. Až 90% srážka z ceny se dotkla například Mad Maxe, Dirt Rally nebo Road Redemption.

Co se vyplatí?

Spintires (HS - 4,99€, Steam - 6,24€), Road Redemption (HS - 14,99€, Steam - 17,99€), Race the Sun (HS - 2,69€, Steam - 2,99€),

Co se nevyplatí?

BeamNG.drive (HS - 18,39€, Steam - 15,40€), Project Cars (HS - 10,19€, Steam - 9,89€), GRIP (HS - 12,79€, Steam - 11,79€), Wheels of Aurelia (HS - 3,59€, Steam - 2,99€), Gas Guzzlers Extreme (HS - 5,74€, Steam - 4,59€), Roundabout (HS - 2,69€, Steam - 1,99€)

IndieGala

Letní dny vám zpříjemní svými slevami IndieGala. V jejich obchodě nyní seženete spoustu her, jimž vévodí zejména tituly od Deep Silveru. Za zajímavou cenu tak pořídíte Homefront: The Revolution se všemi přídavky (IG - 11,99$, Steam - cca. 15€) nebo žhavou novinku Tekken 7 (IG - 42,49$, Steam - 49,99€).

Pokud nakoupíte na IndieGala, čeká vás také malá odměna. Abyste získali náhodný steam klíč či Lucius, musíte utratit alespoň jeden dolar. To se vyplatí, nemyslíte?

Playstation Plus výprodej

Letní výprodeje se nevyhnuly ani konzolím. Majitelé účtu PlayStation Plus si tak mohou vybrat z plejády zajímavých her, kterým byla připnuta nová cenovka. 25% slevu dostal Zaklínač 3 v edici hry roku, 35% zase Pro Evolution Soccer 2017. Je toho spoustu, stačí si jen vybrat.

Deals with Gold

Vlastníci Xbox Live Gold mohou tento týden pořádně ušetřit. Microsoft si pro hráče na Xbox One připravil hned 18 titulů se slevou od 33 do 80 procent. Matadoři věrní konzoli minulé generace se musí spokojit se čtveřicí titulů, jimž vévodí trilogie Alien Breed a The Escapist. Všechny dostupné s 75% slevou.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Slevy! Kde nejlépe nakoupit PC hry?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.