Twitterový účet Detroit: Become Human si vystřelil z fanoušků Xboxu

Na Twitterovém účtu připravované exkluzivity pro PlayStation 4 se objevil příspěvek, kde si tvůrci dělali srandu z fanoušků Xboxu. A reakce na sebe nenechala dlouho čekat...

Quantic Dream

Quantic Dream FOTO: www.playstation.com

Detroit: Become Human je hra od studia Quantic Dream, tvůrců takových pecek jako Beyond: Two Souls nebo Heavy Rain. Bude se zaobírat tématem androidů, kteří jsou už tak vyspělí, že mají vlastní emoce. Vývojáři si ale nejspíše neuvědomili, že i fanoušci konkurenčního Xboxu, na nějž se hra nepodívá, jsou zdraví a myslící lidé. 

„Když se probudíte a zjistíte, že Detroit: Become Human je stále exkluzivitou pro PS4 a vy jste majitelem Xboxu.“ Tento příspěvek se objevil na Twitterovém účtu a samozřejmě pobouřil spoustu fanoušků. Quantic Dream tak musejí kvůli svému neuváženému kroku čelit vlně urážek nejen na ně, ale i na hlavu některých exkluzivit pro konzoli od Sony. Komunita konkurenčního stroje od Microsoftu nezapomněla vyzdvihnout zejména problémy Gran Turismo, který je ve vývoji už několik let.

Příspěvek už správci odstranili, ale dohru bude mít ještě dlouhou dobu. Vždyť i dnes jej někteří hráči ještě nedokázali přenést přes srdce a na profil vývojářů sypou jednu reakci za druhou.

Detroit: Become Human vychází už příští rok.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Twitterový účet Detroit: Become Human si vystřelil z fanoušků Xboxu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.