Byl oznámen další ročník NHL

S železnou pravidelností vychází začátkem podzimu další ročník NHL a zdá se, že každý další díl je, co se revolučních novinek týče, chudší. Bude tomu tak i v případě NHL 18?

NHL 18

NHL 18 FOTO: NHL.com

Věřte nebo ne, NHL 18 přinese několik novinek a inovací. Nejzajímavěji zní nový multiplayerový mód 3v3 v EASHL. Nyní už nemusíte hledat další čtyři spoluhráče, stačí sehnat dva kamarády a jde se na věc. Méně hráčů ale také znamená více místa, což dá vyniknout individuálním dovednostem nejen vašeho virtuálního hokejisty. Hru třech proti třem v módu pro jednoho hráče zastoupí NHL Threes.

Pokud před spuštěním hry potřebujete nejprve pořádně potrénovat, tak vás potěší hokejový tréninkový kemp. Tipy od profesionálů nebo trenérů pomohou nejen začátečníkům, ale i pokročilým.

Dřímá ve vás manažerská dušička? Tak to si rozhodně užijete nový režim Organizace. V něm si budete moci vytvořit vlastní tým, obohatit mapu měst působících v NHL na 32 a užít si rozšiřovací draft. V probíhající sezóně pak budete muset reagovat na změny v kádru, obchodovat s ostatními účastníky soutěže nebo zajišťovat hladký chod všeho kolem svého klubu.

Jak už bývá každý rok zvykem, můžeme se těšit na vylepšené techniky či propracovanější AI. K lepšímu bránění dopomůže systém Defensive Skill Stick, na druhé straně hřiště zase přijdou vhod nové kličky. Umělá inteligence zase využívá stejných nástrojů jako vy, díky čemuž na celém kluzišti reaguje velice inteligentně. 

A co obálka? Na ní se objeví Connor McDavid - největší talent od doby Sindeyho Crosbyho. Pokud jste fanoušky této hvězdy, potěší vás i předobjednávkový bonus. Díky němu si budete moci zahrát už o tři dny dříve a také získáte Connora McDavida do Hockey Ultimate Team, jeho speciální EASHL oslavu, 20 HUT zlatých balíčků a spoustu dalších zajímavých odměn.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Byl oznámen další ročník NHL

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.