Známe datum letního výprodeje na Steamu

Ochutnávka v podobě výprodejů na GOGu je za námi a nyní nás konečně čeká hlavní chod - letní slevy na Steamu!

Steam

Steam FOTO: PC Gamer

Chraňte si své peněženky! Už zítra v sedm hodin večerních začíná největší výprodejová akce na Steamu - letní slevy. Šílenství skončí až 5. července po sedmé hodině večerní. Informoval o tom už tradičně Paypal.

Nezůstal ale jen u informování. Pro obyvatele Spojeného království si navíc připravil speciální akci. Pokud během slev uživatel utratí dvacet liber ze svého účtu, dostane pět liber zpět. Nabídka nejspíše nebude platná pro Spojené státy stejně tak jako pro Českou republiku.

Dá se očekávat, že Valve zlevní drtivou většinu herních pecek. K dostání tak budou nejen letošní tituly, ale i ty starší s atraktivní cenovkou. Steam tak alespoň vykompenzuje tradiční letní sucho, jenž nepřináší příliš mnoho zajímavých her. 

Témata: Steam | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe datum letního výprodeje na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.