Neuvěřitelné video ukazuje realistické pojetí Kingdome Come

Kingdom Come: Deliverance z dílny studia Warhorse nadchlo všechny fanoušky RPG žánru po celém světě. Čekání na hru je nyní opět umocněno videem, které ukazuje, jak realisticky ve hře vypadá obyčejný les.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Video nahrál v sobotu na YouTube Adam Minařík a téměř okamžitě se stalo virálním. Do této chvíle nasbíralo více než 28 000 shlédnutí. Nutno dodat, že oprávněně, protože záběry jsou skutečně dechberoucí.

Na pětiminutovém videu je zobrazena hra v rané alfa verzi a prakticky se jedná pouze o ukázku prostředí, které je ale skutečně skvostné. Větrem ošlehané stromy, sluneční svit, stíny, tekoucí řeka i plápolající oheň vypadají téměř realisticky a dávají tušit, že hra bude opravdu stát za to.

Nejednoho hráče proto napadne otázka, jak silná sestava bude na Kingdome Come potřeba. Minařík záběry nahrál na sestavě s procesorem i5-3470 3,20 GHz, pamětí 8 GB RAM a grafickou kartou GeForce GTX 660.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Neuvěřitelné video ukazuje realistické pojetí Kingdome Come

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.