Neuvěřitelné video ukazuje realistické pojetí Kingdome Come

Kingdom Come: Deliverance z dílny studia Warhorse nadchlo všechny fanoušky RPG žánru po celém světě. Čekání na hru je nyní opět umocněno videem, které ukazuje, jak realisticky ve hře vypadá obyčejný les.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Video nahrál v sobotu na YouTube Adam Minařík a téměř okamžitě se stalo virálním. Do této chvíle nasbíralo více než 28 000 shlédnutí. Nutno dodat, že oprávněně, protože záběry jsou skutečně dechberoucí.

Na pětiminutovém videu je zobrazena hra v rané alfa verzi a prakticky se jedná pouze o ukázku prostředí, které je ale skutečně skvostné. Větrem ošlehané stromy, sluneční svit, stíny, tekoucí řeka i plápolající oheň vypadají téměř realisticky a dávají tušit, že hra bude opravdu stát za to.

Nejednoho hráče proto napadne otázka, jak silná sestava bude na Kingdome Come potřeba. Minařík záběry nahrál na sestavě s procesorem i5-3470 3,20 GHz, pamětí 8 GB RAM a grafickou kartou GeForce GTX 660.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Neuvěřitelné video ukazuje realistické pojetí Kingdome Come

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.