Nintendo představilo rozšíření pro Breath of the Wild

Nejnovější Zelda s podtitulem Breath of the Wild byla jedním z největších překvapení letošního roku. Kritici nešetřili kladnými hodnoceními, což dokazuje samotné skóre na Metacritic. Spoustu hráčů v ní utopilo dlouhé hodiny a už tento měsíc mohou přidat další! Nintendo totiž představilo nové rozšíření do už tak masivního titulu.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild FOTO: Zelda.com

Na co se můžeme těšit? Čeká nás speciální výzva "Trial of the Sword," která nás zavede do jednoho z posvátných míst. Link zde bude čelit jedné vlně nepřátel za druhou a jeho úkolem bude tyto soupeře rozprášit. Zní to jednoduše? Ale kdeže! Výzvu začnete pouze s holýma rukama, bez jakýchkoliv zbraní nebo vybavení. Jak postupně budete procházet místnostmi, získáte lepší výbavu, ale to nejzajímavější najdete až na konci. Pokud dojdete až do 45. místnosti. dostanete jako odměnu opravdový "Master sword."

Dočkají se i příznivci hardcore modů. Speciálně pro ně připravilo Nintendo Entertainment novou "Master mode" obtížnost. Ta u všech nepřátel aktivuje regeneraci zdraví a také systém, který zajistí, že bude každý soupeř o jednu úroveň zkušenější.

Myslíte si, že jste prošli svět křížem krážem? Hero Path Mode vás vyvede z omylu. Jeho úkolem bude zvýraznění všech cest, jimiž jste za posledních 200 hodin šli. Vývojáři si od této funkce slibují, že hráči díky ní objeví dosud nenavštívené lokace nebo nenalezené předměty. Třešničkou na dortu jsou potom nové masky nebo vybavení.

Rozšíření do The Legend of Zelda: Breath of the Wild vychází už 30. června.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nintendo představilo rozšíření pro Breath of the Wild

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.