Vydání Ori and the Blind Forest se blíží

Vývojáři z Microsoft a Moon studios spojili své síly a poslední čtyři roky pracovali na tomto titulu, aby vám nyní mohli předložit něco jedinečného.

Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest FOTO: Moon Studios

Jako inspiraci pro herní zážitek zvolili kultovní klasiky z 8 a 16 bitové éry a soustředili se na preciznost, ovladatelnost a odezvu. Pro hráče stvořili rozsáhlý svět, zasazený do prostředí pralesa, jenž si hráči budou moci vychutnat v full HD při 60 fps a to bez zdlouhavého načítání.  Můžete si tak užít poutavý 2D příběh pozoruhodných postav v éterickém prostředí, kde každá scéna připomíná malovaný obraz.

Hlavním lákadlem je příběh. U něj se tvůrci nechali inspirovat například nesmrtelným Lvím králem nebo Železným obrem.  Hráči je přiřazena role lesního ducha. Ten v průběhu své cesty zjišťuje více o své roli ve světě, v němž žije.

 

Dalším aspektem, který stojí za zmínku, je soundtrack. Na něm pracoval Gareth Coker  spolu se symfonickým orchestrem a společně stvořili hudbu, naprosto trefně dokreslující magičnost lesního prostředí a kouzelných postav.

Datum vydání: 11. března pro PC a Xbox One

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vydání Ori and the Blind Forest se blíží

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.