Amazon vyzradil datum vydání nového Wolfensteina

Do E3 zbývá ještě jeden den, ale už teď dochází k různým únikům a prozrazování zajímavých informací. S jednou takovou přišel německý Amazon.

Wolfenstein: The New Colossus

Wolfenstein: The New Colossus FOTO: http://assets2.ignimgs.com

Podle německého Amazonu by měl Wolfenstein 2: The New Colossus vyjít už 27. října letošního roku na počítače, PS4 a Xbox ONE. Stránka, kde se tato informace objevila, už ale není aktivní. 

Zda-li se jedná jen o podvrh, nebo je to opravdu pravda, se dozvíme už v pondělí. V šest hodin našeho času totiž Bethesda pořádá tiskovou konferenci, kde krom Fallout 4 pro VR nejspíše ukáže i další díl Wolfensteina.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Amazon vyzradil datum vydání nového Wolfensteina

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Herní doba vykoupená krví a potem: Tvůrci Red Dead Redemption 2 pracovali…

15.10.2018 19:06 Jejich oběť ale nebyla zbytečná. Těšit se tedy můžeme na opravdu dlouhý a bohatý příběhový zážitek.

Nová hra ze světa Zaklínače v akci: Podívejte se na 37 minutovou ukázku z…

12.10.2018 19:10 Vydání Thronebreaker: The Witcher Tales se nezadržitelně blíží, a tak se CD Projekt RED vytasil s…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.