Shadow of War a Vampyr v nových trailerech

E3 sice začíná až v sobotu, i tak ale herní průmysl nezahálí a na povrch se dostávají stále nová a zajímavá videa. Podívejte se s námi na trailer z chytaného Middle-Earth: Shadow of War, ale také zajímavého RPG od tvůrců Life is Strange - Vampyr.

Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War FOTO: www.playstation.com

Nasaďte si prsten moci a vybudujte tak mocnou armádu, před kterou se bude třást samotný Sauron! To je hlavní poselství traileru, který upomíná na tu zajímavou akčňárnu ze světa Pána prstenů. Middle-Earth: Shadow of War vychází 10. října na počítače, PS4 a Xbox ONE.

Focus Home Interactive před E3 vytáhli z rukávu zajímavý trailer na jejich nejnovější RPG Vampyr. Tvůrci nám v něm ukázali jen několik zajímavých scenérií zbrocených krví a až na konci odhalili předobjednávkový bonus. Pokud si hru objednáte před vydáním, můžete se těšit na dvě unikátní zbraně a oblek.

Vampyr je naplánován už na letošní listopad pro počítače, PlayStation 4 a Xbox ONE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Shadow of War a Vampyr v nových trailerech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.