Získejte Outland na Steam zdarma

Pokud si chcete rozšířit knihovničku na Steamu, tak sáhněte po zajímavé plošinovce Outland, která je po omezenou dobu k mání zdarma.

Outland

Outland FOTO: Steam

Steam nabízí po omezenou dobu zcela zdarma zajímavou plošinovku Outland. Hra od finského studia Housemarque si stojí velice dobře nejen v recenzích na Steamu (967 kladných z 1162), ale i na Metacritic, kde posbírala skvělých 83 bodů.

Pokud chcete hru získat, klikněte na tento odkaz. K tomu, abyste si mohli zahrát, budete potřebovat bezplatný Steam účet a připojení k internetu (to ale určitě máte, pokud čtete tento článek).

Témata: Outland | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Outland na Steam zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.