Karetní hra ze světa Fable zná datum vydání

S karetními hrami se nám v poslední době roztrhl pytel. Máme tu Gwent, The Elder Scrolls: Legends a nyní se mezi tyto velikány přidá i Fable Fortune.

Fable Fortune

Fable Fortune FOTO: www.fable.wikia.com

Fable Fortune není klasická karetní hra. Titul vyvinutý studii Mediatonic a Flaming Fowl kombinuje figurky se souboji založenými právě na kartách. Ve hře si postavíte svůj balíček a budete moci soutěžit s ostatními hráči v PvP arénách nebo v kooperativních módech.

Fable Fortune nebude od začátku free-to-play. 11. června vyjde společně s tzv. "Fortune balíčkem," který bude obsahovat dvacet balíčků a vzácnou "Giant Egg" kartu." Verze zdarma bude vypuštěna později v tomto roce. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Karetní hra ze světa Fable zná datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

22.05.2019 07:33 Milovníci závodních her, pospěšte! Ještě pár hodin totiž můžete získat skvěle hodnocený kousek GRID…

Získejte The Sims 4 zcela zdarma

21.05.2019 23:57 Nebaví vás reálný život? Pořiďte si The Sims 4 a začněte nový úplně zdarma!

Související:

Nejčtenější články

  1. GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.