Mod do Zaklínače 3 vám umožní boj z první osoby

Zaklínač 3 je už více než dva roky stará hra a ač je to až k nevíře, moddeři o něj pořád pečují. Ale jedna z nejzajímavějších modifikací vyšla teprve nedávno.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

První verze "First person" modu spatřila světlo světa už v dubnu. Pro hráče, kteří ve třetím Zaklínači strávili vydatnou porci hodin, se jednalo o zajímavé zpestření, ale nešlo o nic světoborného. Trnem v oku byl totiž boj, během něhož se pohled přepnul zpět do třetí osoby. polský modder s přezdívkou "Skacikpl" už ale tento neduh zčásti vyřešil.

Pokud si stáhnete nejnovější verzi, bude vám umožněno bojovat z pohledu Geraltových očí. Souboje jsou ale velice nepřehledné a i sám autor uznává, že je před ním ještě spousta práce.

Chcete-li vyzkoušet Zaklínače z úplně jiné perspektivy, určitě neváhejte a stahujte. Na Nexus-mods je navíc dostupných spoustu dalších modů, který celý svět promění např. v poušť nebo ledovou pustinu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mod do Zaklínače 3 vám umožní boj z první osoby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.