Mod do Zaklínače 3 vám umožní boj z první osoby

Zaklínač 3 je už více než dva roky stará hra a ač je to až k nevíře, moddeři o něj pořád pečují. Ale jedna z nejzajímavějších modifikací vyšla teprve nedávno.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

První verze "First person" modu spatřila světlo světa už v dubnu. Pro hráče, kteří ve třetím Zaklínači strávili vydatnou porci hodin, se jednalo o zajímavé zpestření, ale nešlo o nic světoborného. Trnem v oku byl totiž boj, během něhož se pohled přepnul zpět do třetí osoby. polský modder s přezdívkou "Skacikpl" už ale tento neduh zčásti vyřešil.

Pokud si stáhnete nejnovější verzi, bude vám umožněno bojovat z pohledu Geraltových očí. Souboje jsou ale velice nepřehledné a i sám autor uznává, že je před ním ještě spousta práce.

Chcete-li vyzkoušet Zaklínače z úplně jiné perspektivy, určitě neváhejte a stahujte. Na Nexus-mods je navíc dostupných spoustu dalších modů, který celý svět promění např. v poušť nebo ledovou pustinu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mod do Zaklínače 3 vám umožní boj z první osoby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.