Rocket League čeká další nabušený update

Jednu z nejpopulárnějších multiplayerových her současnosti čeká další update. Podívejte se, co vás v něm čeká nového.

Rocket League

Rocket League FOTO: Psyonix

Rocket League slaví druhé výročí a to si žádá pořádnou oslavu. Hráči se tak mohou těšit na pořádně nabušený nový obsah. Tou nejzásadnější novinkou bude nová mapa "Champions field," která bude dostupná pro všechny, ať už hrajete kompetetivní zápasy, nebo jen chodíte nastřílet pár gólů v "casual" hrách.

Čeká nás také nová bedna s názvem "Overdrive crate." Z ní krom potisků a jiných doplňkových předmětů budou padat auta. Určité procento šťastlivců si tedy zajezdí ve voze Animus GP či Centio V17.

Rádi si upravujete vzhled svého milovaného autíčka? Tak to vám v tomto updatu udělá Psyonix radost. S updatem totiž přibudou možnosti, jak si vaše auto upravit. Nejzajímavěji zní změna zvuku motoru nebo barvy vaší "brzdné dráhy."

Pokud si užíváte spíše atmosféru celého titulu, potěší vás nové výbuchy při vstřelení gólů a také 18 (!) nových skladeb. 

Update můžete očekávat už 5. července na všech platformách, tedy PC, PS4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rocket League čeká další nabušený update

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.