FIFA 18 se představí už zítra

Jarní části fotbalových soutěží už pomalu vrcholí, což znamená jediné - naším "výhradním" fotbalovým programem bude sledování přestupových trhů a také informací o nadcházející FIFĚ.

FIFA 18

FIFA 18 FOTO: www.playstation.com

Nebylo žádným překvapením, když vývojáři na svých sociálních sítích oznámili, že se chystají odhalit nový díl FIFY. Zítra můžeme na jejich youtube kanále očekávat nové video, kde nám pravděpodobně ukáží část novinek, které chystají pro letošní ročník. 

Ten minulý doznal markantních změn. Poprvé v historii této herní série EA představili příběhový mod a přešli na nový engine, což zprvu působilo komické problémy. Musíme ale uznat, že nový kabátek rozhodně hře prospěl. Letos tedy můžeme čekat o něco propracovanější fotbálek a vyladěnější zážitek.

Video z nadcházejícího ročníku naleznete už zítra na tomto kanále.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FIFA 18 se představí už zítra

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.