Heroes of Newerth představil nejnovějšího hrdinu

Do Heroes of Newerth přibyl nový hrdina. Je jím Deadlift, The Necrofury. Za posledních 7 dní si za hrdinu zahrálo přes 23 tisíc hráčů.

Deadlift

Deadlift FOTO: S2 Games

Deadlift byl kdysi člověkem, zajatcem Hellbourne. Při snaze osvobodit svou manželku Reenu, jež byla stažena do podsvětí, byl rozerván na kusy a proklet darem nekromancie.  Své tělo obrnil a pospojoval zpět dohromady brněním a zapřísáhl se naplnit podsvětí dušemi, dokud se znovu nesetká se svou ztracenou Reenou.

Jeho síla spočívá právě v ovládání jednotek. Pomocí Death Gripu je schopen zranit cokoli, co mu stojí v cestě, pomocí magické damage. Jakmile kouzlo zasáhne hrdinu, znehybní ho.  Poté může použít Onslaught a přimět okolní jednotky na hrdinu útočit se zvýšenou rychlostí útoku, přičemž hrdina sám je zpomalen dle počtu okolních jednotek až na 80% své původní rychlosti.

Třetí abilitou je The Dead Shall Rise, jehož pomocí za cenu 8% života dá magickou damage hrdinovi v okruhu kouzla, vyvolá 2 nemrtvé jednotky a také pasivně oživuje jednotky a neutrály, kteří zemřou v jeho dosahu. Ultimátní abilitou je Ressurection. Pokud hrdina v Deadliftově týmu zemře, na místě jeho smrti se objeví náhrobek. Ten Deadlift může použít k oživení hrdiny a to kdekoli na mapě. Oživovaný hrdina se může rozhodnout, zda toto přijme. Pokud ano, po dalších 30 vteřin mu není za smrt přičtena žádná penalizace.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Newerth představil nejnovějšího hrdinu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.