Byl představen nový díl Need for Speed

Ve středu nás oficiální Twitterové účty Need for Speed pořádně navnadili na blížící se odhalení nového titulu. A tři dny poté tu máme plnohodnotné oznámení.

Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback FOTO: www.polygon.com

Need for Speed: Payback vás nezavede do Las Vegas, jak jsme si původně mysleli, ale "jen" do jeho fiktivní virtuální podoby. Prohánět se budeme po Fortune Valley, prohnilém gamblerském ráji, kde všem velí nechvalně známý kartel House. 

Během našeho dobrodružství se vžijeme hned do třech postav. Tyler, Jess a Mac utvoří jeden tým a společně potáhnou za jeden provaz. Jejich úhlavním nepřítelem nebude nikdo jiný než výše zmíněný kartel, kterému chtějí zatopit účastí ve finálovém závodě. Dostat se na něj ale nebude žádná procházka růžovým sadem. K tomu, aby se kvalifikovali, potřebují získat respekt podsvětí plněním misí a výzev. Abyste toho docílili, musíte porazit rivaly z celého města, závodit v rozličných koutech města a nebo zdařile utíkat před policií.

Auta budou rozdělena do pěti tříd - Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner. Každý vůz využijete na jiném povrchu a budete si jej moci upravovat podle svých představ. Vývojáři totiž slibují rozsáhlý systém vylepšení, jenž nemá v sérii obdoby. Čeká nás také hledání opuštěných aut po celém herním světě.

Need for Speed: Payback vychází už 10. listopadu letošního roku na PC, Xbox ONE a PlayStation 4. Více informací o hře se dozvíme už za osm dní.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Byl představen nový díl Need for Speed

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.