Middle-Earth: Shadow of War se odkládá

Pokračování povedeného Shadow of Mordor bylo oznámeno již na srpen letošního roku. Vývojáři ale v avizovaném termínu hru nestihnou dodělat a tak se titul odkládá.

Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War FOTO: www.playstation.com

„Stejně jako v případě Middle-Earth: Shadow of Mordor vám chceme přinést ten nejlepší možný zážitek. Abychom toho docílili, posunuli jsme datum vydání," svěřili se vývojáři na svém blogu.

Shadow of War tedy spatří světlo světa až 10. října. Doufáme, že do té doby vývojáři hru pořádně vyladí a my se už v tak našlapaném podzimu dočkáme další propracované pecky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Middle-Earth: Shadow of War se odkládá

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.