Ubisoft má nové logo

Ubisoft se chce opět procpat na první příčky v prodejnosti. Pomoci k tomu mají nové tituly ze zajetých sérií a jak sám Ubisoft ve svých trailerech prezentoval - začíná nová éra. Je tedy čas, abyste si začali zvykat na jejich nové logo.

Ubisoft

Ubisoft FOTO: gamespot.com

Ubisoft po patnácti letech mění zajeté logo a nejedná se o žádnou drastickou změnu. Původní myšlenka zůstává, vše je jen o něco jednodušší.

„Dnes vytváříme světy. Světy, které ožívají ve videohrách, komiksech, filmech, knihách, seriálech... Naše nové logo je minimalistické, moderní a monochromatické. Je jakýmsi okýnkem do našich světů," stojí v oficiálním vyjádření.

Změna přichází v pravý čas. Před E3, kde bude stánek Ubisoftu jedním z nejostřeji sledovaným na celé výstavě, si mohou tímto tahem jen pomoci. 

Témata: Ubisoft | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft má nové logo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.