Ubisoft má nové logo

Ubisoft se chce opět procpat na první příčky v prodejnosti. Pomoci k tomu mají nové tituly ze zajetých sérií a jak sám Ubisoft ve svých trailerech prezentoval - začíná nová éra. Je tedy čas, abyste si začali zvykat na jejich nové logo.

Ubisoft

Ubisoft FOTO: gamespot.com

Ubisoft po patnácti letech mění zajeté logo a nejedná se o žádnou drastickou změnu. Původní myšlenka zůstává, vše je jen o něco jednodušší.

„Dnes vytváříme světy. Světy, které ožívají ve videohrách, komiksech, filmech, knihách, seriálech... Naše nové logo je minimalistické, moderní a monochromatické. Je jakýmsi okýnkem do našich světů," stojí v oficiálním vyjádření.

Změna přichází v pravý čas. Před E3, kde bude stánek Ubisoftu jedním z nejostřeji sledovaným na celé výstavě, si mohou tímto tahem jen pomoci. 

Témata: Ubisoft | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft má nové logo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.