Ubisoft má nové logo

Ubisoft se chce opět procpat na první příčky v prodejnosti. Pomoci k tomu mají nové tituly ze zajetých sérií a jak sám Ubisoft ve svých trailerech prezentoval - začíná nová éra. Je tedy čas, abyste si začali zvykat na jejich nové logo.

Ubisoft

Ubisoft FOTO: gamespot.com

Ubisoft po patnácti letech mění zajeté logo a nejedná se o žádnou drastickou změnu. Původní myšlenka zůstává, vše je jen o něco jednodušší.

„Dnes vytváříme světy. Světy, které ožívají ve videohrách, komiksech, filmech, knihách, seriálech... Naše nové logo je minimalistické, moderní a monochromatické. Je jakýmsi okýnkem do našich světů," stojí v oficiálním vyjádření.

Změna přichází v pravý čas. Před E3, kde bude stánek Ubisoftu jedním z nejostřeji sledovaným na celé výstavě, si mohou tímto tahem jen pomoci. 

Témata: Ubisoft | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft má nové logo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.