Take-Two kupuje práva na Kerbal Space Program

Kerbal Space Program ztrácí nálepku nezávislé hry. Take-Two, majitel společností Rockstar Games či 2K Games, odkoupil práva na hru společně s jejím vývojářským studiem.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program FOTO: SQUAD

Výkonný ředitel společnosti Take-Two Strauss Zelnick řekl: „Je to ukázka toho, jak moc se snažíme rozšířit naše portfolio zajímavých her. Naskytla se nám příležitost získat opravdu úspěšný titul, jenž prodal něco okolo dvou milionů kopií, pořád jej lze zakoupit a stále se prodává. Navíc do hry přibude další obsah."

Do hry má přibýt už ke konci letošního roku další rozšíření s podtitulem Making History. Uvidíme, jestli příchod nového "investora" studio nějak poznamená, nebo vše zůstane při starém. To ale ukáže až čas. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Take-Two kupuje práva na Kerbal Space Program

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.