Take-Two kupuje práva na Kerbal Space Program

Kerbal Space Program ztrácí nálepku nezávislé hry. Take-Two, majitel společností Rockstar Games či 2K Games, odkoupil práva na hru společně s jejím vývojářským studiem.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program FOTO: SQUAD

Výkonný ředitel společnosti Take-Two Strauss Zelnick řekl: „Je to ukázka toho, jak moc se snažíme rozšířit naše portfolio zajímavých her. Naskytla se nám příležitost získat opravdu úspěšný titul, jenž prodal něco okolo dvou milionů kopií, pořád jej lze zakoupit a stále se prodává. Navíc do hry přibude další obsah."

Do hry má přibýt už ke konci letošního roku další rozšíření s podtitulem Making History. Uvidíme, jestli příchod nového "investora" studio nějak poznamená, nebo vše zůstane při starém. To ale ukáže až čas. 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Take-Two kupuje práva na Kerbal Space Program

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Herní doba vykoupená krví a potem: Tvůrci Red Dead Redemption 2 pracovali…

15.10.2018 19:06 Jejich oběť ale nebyla zbytečná. Těšit se tedy můžeme na opravdu dlouhý a bohatý příběhový zážitek.

Nová hra ze světa Zaklínače v akci: Podívejte se na 37 minutovou ukázku z…

12.10.2018 19:10 Vydání Thronebreaker: The Witcher Tales se nezadržitelně blíží, a tak se CD Projekt RED vytasil s…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.