Bude se nový Need for Speed odehrávat v Las Vegas?

Oficiální účty Need for Speed si na Twitteru pustily pusu na špacír. Postupně totiž zveřejnili sérii příspěvků, které ukazují, že by se další díl mohl odehrávat v Las Vegas.

Need for Speed

Need for Speed FOTO: Twitter - Need for Speed

První účet začal zlehka. Na obrázku byla vidět pouze mlha, ovšem další příspěvky už tak skoupé nebyly. Nešlo ovšem ani tak o obrázeky, ale spíše o poselství, které chtěli tvůrci hráčům předat. Podle popisků by se totiž nejnovější počin mohl odehrávat v Las Vegas!

Nový Need for Speed bude mít opět na starosti studio Ghost Games. A podle posledních informací je vidět, že se z nepříliš povedeného restartu z roku 2015 poučili. K hraní už tedy nebudete mít permanentní přístup k internetu.

A kdy už tvůrci pokračování představí? Podle posledních indicií by k němu nemělo dojít na E3, ale už 10. června ve 21:00 našeho času! Vypadá to tedy, že letošní červen nabídne spoustu zajímavých odhalení. Rozhodně se máme na co těšit!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bude se nový Need for Speed odehrávat v Las Vegas?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.