K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Bude se nový Need for Speed odehrávat v Las Vegas?

Oficiální účty Need for Speed si na Twitteru pustily pusu na špacír. Postupně totiž zveřejnili sérii příspěvků, které ukazují, že by se další díl mohl odehrávat v Las Vegas.

Need for Speed

Need for Speed FOTO: Twitter - Need for Speed

První účet začal zlehka. Na obrázku byla vidět pouze mlha, ovšem další příspěvky už tak skoupé nebyly. Nešlo ovšem ani tak o obrázeky, ale spíše o poselství, které chtěli tvůrci hráčům předat. Podle popisků by se totiž nejnovější počin mohl odehrávat v Las Vegas!

Nový Need for Speed bude mít opět na starosti studio Ghost Games. A podle posledních informací je vidět, že se z nepříliš povedeného restartu z roku 2015 poučili. K hraní už tedy nebudete mít permanentní přístup k internetu.

A kdy už tvůrci pokračování představí? Podle posledních indicií by k němu nemělo dojít na E3, ale už 10. června ve 21:00 našeho času! Vypadá to tedy, že letošní červen nabídne spoustu zajímavých odhalení. Rozhodně se máme na co těšit!

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bude se nový Need for Speed odehrávat v Las Vegas?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.