Project Scorpio půjde v Číně do prodeje už letos

Microsoft na probíhající akci v Číně potvrdil, že jejich nová konzole nesoucí název Project Scropio dorazí na čínský trh už letos. Těšit se mohou i fanoušci z Ameriky.

Project Scorpio

Project Scorpio FOTO: Reprofoto Xbox.com

Během akce lidé z Microsoftu nemluvili jen o datech vydání, ale i o jeho výkonu. Podle jejich slov se jedná o nejvýkonnější konzoli, kterou kdy kdo vyrobil. V porovnání s dnešní generací jde až o 40% nárůst výkonu. Nemá jít ale o další Xbox. Na Scorpiu totiž spustíte všechny hry z Xbox ONE s tím rozdílem, že na něm poběží mnohem plynuleji.

Je jasné, že Microsoft nechce před blížícím se veletrhem E3 vytasit na stůl všechny trumfy. Největší herní akce roku bude mnohem lepším místem, kde svůj kousek představit a dostat jej mezi širší veřejnost. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Project Scorpio půjde v Číně do prodeje už letos

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.