Ubisoft ukázal první záběry z Far Cry 5

Na Divoký západ si sice můžeme nechat zajít chuť, i tak tahle bláznivá akce od Ubisoftu vypadá parádně. Podívejte se na trailer a přečtěte si, co nám o hře tvůrci prozradili!

Far Cry 5

Far Cry 5 FOTO: Polygon

Far Cry 5 bude zasazen ve fiktivním městečku "Hope Country" v Montaně. Půjde tak o historicky první díl z této série, který se bude odehrávat v Americe. Novinkou¨je i hráčem vytvořená hlavní postava. Svého "vojáčka" si vypipláte k obrazu svému a poté se vydáte po stopách gangu "Eden's Gate."

Sejmou tuto nábožensky laděnou partu bude tvrdý oříšek, který sami nezvládnete. Pomáhat vám tedy bude zdejší afroamerický pastor Jerome, barmanka Mary May, jejíž zálibou se stalo míchání výbušných koktejlů a také pilot Nick Rye. K ruce vám ale nebude jen trio těchto postav, ale i kamarád. Jste-li osamělý vlk, můžete hru dohrát sami, ale pokud preferujete spíše zábavu ve více lidech, můžete celý děj dohrát ve dvojici.

Do vaší party navíc můžete rekrutovat i další duše, které naleznete v Hope Country. A nejde jen o lidi, vaši skupinku půjde rozšířit i o zvířectvo. Za zničení celku Eden's Gate tedy může bojovat také medvěd, puma či jiný dravý tvor. 

Abyste rozpoutali pořádnou paseku, tak k tomu budete potřebovat i rozsáhlý zbraňový arzenál. Ten budou ve Far Cry 5 zastupovat nejen baseballové pálky, ale i tradiční automatické pušky, granáty či kladiva. Po rozsáhlém světě se zase budete přesouvat pomocí letadel, lodí a amerických automobilů.

Far Cry 5 vychází 27. února na počítače, PS4 a Xbox ONE. Podle vývojářů ale budeme moct hrát i na PlayStation 4 PRO a dosud veřejnosti nepředstaveném Projektu Scorpio.

Témata: Far Cry 5 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft ukázal první záběry z Far Cry 5

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.