Zahrajte si Overwatch přes víkend zdarma!

Pakliže vás nezaujala akce na Steamu, kde od včerejška můžete stahovat Fallout 4 přes víkend zdarma, tak nemusíte zoufat. Tento víkend totiž bude zdarma hratelná další pecka - Overwatch.

Overwatch

Overwatch FOTO: Blizzard Entertainment

Stahovat můžete už dnes na všech platformách. Hrajete-li na Xboxu, budete k získání hry potřebovat Xbox LIVE Gold účet, na PS4 pak Playstation Plus . Pokud chcete hrát na počítači, vystačíte si s účtem od Blizzardu. 

Overwatch je nyní kompletně zdarma, což znamená, že se nemusíte bát žádných omezení. Přes sobotu a neděli tedy můžete do sytosti okusit všechny herní mody (krom kompetitivních klání), mapy, postavy i bedny s lootem. Všechen postup, který během víkendu uděláte, se v případě koupě přenese. Nemusíte mít tedy strach, že o něco přijdete.

Témata: Overwatch | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si Overwatch přes víkend zdarma!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.