Deponia je zdarma pro majitele účtu Amazon Prime

Medal of Honor, Fallout 4 a Mount&Blade - to jsou všechno hry, které jsme si mohli během posledních dvou týdnů zdarma stáhnout a hrát. Nyní se k těmto velikánům přidává i Deponia.

Deponia

Deponia FOTO: Steam

Jste-li majiteli účtu Amazon Prime, můžete si nyní zdarma stáhnout Deponii. Přejděte na tuto stránku, přidejte si hru do knihovničky a pak už jen přes aplikaci Twitch App titul stáhněte a hrajte. Čas máte do 31. května, kdy akce končí.

Deponia je point-and-click adventura vydaná studiem Daedalic Entertainment v roce 2012. Na Metacritic si drží skóre 74, které mu přidělili herní recenzenti. Hráči jsou ke hře přívětivější, což se promítlo i na jejím uživatelském skóre, které se zastavilo na čísle 8,1.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Deponia je zdarma pro majitele účtu Amazon Prime

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.