Deponia je zdarma pro majitele účtu Amazon Prime

Medal of Honor, Fallout 4 a Mount&Blade - to jsou všechno hry, které jsme si mohli během posledních dvou týdnů zdarma stáhnout a hrát. Nyní se k těmto velikánům přidává i Deponia.

Deponia

Deponia FOTO: Steam

Jste-li majiteli účtu Amazon Prime, můžete si nyní zdarma stáhnout Deponii. Přejděte na tuto stránku, přidejte si hru do knihovničky a pak už jen přes aplikaci Twitch App titul stáhněte a hrajte. Čas máte do 31. května, kdy akce končí.

Deponia je point-and-click adventura vydaná studiem Daedalic Entertainment v roce 2012. Na Metacritic si drží skóre 74, které mu přidělili herní recenzenti. Hráči jsou ke hře přívětivější, což se promítlo i na jejím uživatelském skóre, které se zastavilo na čísle 8,1.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Deponia je zdarma pro majitele účtu Amazon Prime

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.