Fallout 4 bude přes víkend zdarma!

Žádné oslavy, rodinné slavnosti ani setkání s přáteli. Tento víkend bude na Steamu Fallout 4 zdarma, takže si raději nic neplánujte!

Pip boy také schvaluje českou lokalizaci

Pip boy také schvaluje českou lokalizaci FOTO: pushsquare.com

Pro uživatele platformy Steam bude akce platit tradičně od čtvrteční šesté hodiny. Hrát budete moci až do neděle 28. května, přesně do deváté hodiny večerní. Pro uživatele Xbox ONE s aktivním předplatným Xbox LIVE Gold bude hra přístupná taktéž od čtvrtka a akce potrvá až do pondělí.

Uživatelé PlayStation 4 sice nedostanou časově omezenou verzi zdarma, i tak se mohou na víkend těšit. Stejně jako majitelé Xboxů, tak i oni dostanou slevu 67 procent nejen na základní hru, ale i na DLC.

Témata: Fallout 4 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 4 bude přes víkend zdarma!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.