Další střílečka z první světové války na obzoru

Dnes žijeme v době, kdy je za nejlepší střílečku z první světové války považován Battlefield 1. Před jeho oznámením však držela titul jiná hra - multiplayerová akce z první osoby Verdun. Blackmill Games a M2H pro něj nyní připravují rozšíření s názvem Tannenberg.

Verdun

Verdun FOTO: Steam

Samostatně hratelné rozšíření přinese spoustu nových lokací inspirovaných bitvou o Tannenberg. Čekají nás tedy zajímavé zasněžené mapy, ale i lesy či močály východní fronty.

Přídavek se zaměří na vojska Rudé armády a Německa, které v té době masivní ofenzivou tlačilo svého soka z východu ještě více na Sibiř. Můžeme se tedy těšit i na nové jednotky, oddíly a s nimi související bojové vybavení.

Další novinkou jsou pak nové herní mody. O těch vývojáři nic bližšího neprozradili, na Steamu ale můžeme najít poznámku, kde stojí, že jejich počet stoupne až na 64!

Tannenberg zatím nemá stanovenou cenu ani přesné datum vydání, podle Blackmill Games a M2H by měla hra dorazit už letos.

Témata: Verdun | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další střílečka z první světové války na obzoru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.