Red Dead Redemption 2 se odkládá

První díl westernové akčňárny udělal pořádnou díru do světa. Není tedy divu, že oznámení druhého dílu vyvolalo vlnu radosti a velkých očekávání. Titul měl původně vyjít už letošní rok, hra se ale nakonec odkládá...

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

Rockstar Games na svém blogu popsali, proč odložili Red Dead Redemption 2 na jaro příštího roku. Vedli je k tomu typické důvody, kterými tvůrci podobné kroky odůvodňují. Podle jejich slov potřebují více času, protože se jedná o první hru vytvořenou od základů pro nejnovější generaci konzolí. Chtějí mít navíc jistotu, že hráčům dodají ten nejlepší zážitek.

Od takového studia, které snad ještě nevydalo špatnou hru, tuto "omluvu" rádi přijímáme. Snad nám do té doby zpříjemní čekání další zajímavá hra z divokého západu - Wild West Online.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 se odkládá

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.