Red Dead Redemption 2 se odkládá

První díl westernové akčňárny udělal pořádnou díru do světa. Není tedy divu, že oznámení druhého dílu vyvolalo vlnu radosti a velkých očekávání. Titul měl původně vyjít už letošní rok, hra se ale nakonec odkládá...

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

Rockstar Games na svém blogu popsali, proč odložili Red Dead Redemption 2 na jaro příštího roku. Vedli je k tomu typické důvody, kterými tvůrci podobné kroky odůvodňují. Podle jejich slov potřebují více času, protože se jedná o první hru vytvořenou od základů pro nejnovější generaci konzolí. Chtějí mít navíc jistotu, že hráčům dodají ten nejlepší zážitek.

Od takového studia, které snad ještě nevydalo špatnou hru, tuto "omluvu" rádi přijímáme. Snad nám do té doby zpříjemní čekání další zajímavá hra z divokého západu - Wild West Online.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 se odkládá

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.