Videa z Far Cry 5 ukazují, kde se bude titul odehrávat

Nedávno Ubisoft oznámil, že se jejich nejznámější značky vrací na scénu. První by měl přijít na řadu Assassin's creed, poté bude s největší pravděpodobností následovat i pátý Far Cry. A pokud vás zajímalo, kde se bude nový díl odehrávat, tak pro vás máme odpověď!

Far Cry 5

Far Cry 5 FOTO: Polygon

Vývojáři dnes pomocí čtyřech krátkých videí ukázali, v jaké lokaci se Far Cry 5 bude odehrávat. Má jít o oblast "Hope Country" v Montaně, lokaci (alespoň podle videí) oplývající zelenou faunou a zajímavými stavbami.

Ubisoft pojal představení nové oblasti zajímavým způsobem. Hlavní roli hraje okolí a v každém z nich je nějaký rušivý element. V jednom videu tak najdeme muže, který rozeznívá zvon mrtvolou muže, na dalším pak prchajícího člověka, jenž nakonec schytá kulku do zad. 

Nejdůležitější poselství krátkých spotů se ale skrývá až na jejich konci. Tam vás vývojáři odkáží na svou stránku a na datum 26. května, kdy má být titul celosvětově odhalen! Takže ještě Assassin's Creed, The Crew 2 a máme to komplet.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Videa z Far Cry 5 ukazují, kde se bude titul odehrávat

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.